Noplūdušas e-pasta un īsziņu sarakstes atklāj jaunus faktus Porziņģa dēkā

6 komentāri
Noplūdušas e-pasta un īsziņu sarakstes atklāj jaunus faktus Porziņģa dēkā
Anthony J. Causi/NYPOST

ASV sporta medijs ESPN apkopojis savā rīcībā nonākušās e-pastu sarakstes starp Kristapu Porziņģi apsūdzošo sievieti un Ņujorkas “Knicks”, kā arī īsziņas starp viņu un pašu basketbolistu.

Kā zināms, sieviete marta beigās iesniegusi apsūdzību pret Porziņģi par izvarošanu.

Astoņus mēnešus pēc iespējamā izvarošanas fakta sieviete sazinājusies ar “Knicks” ar lūgumu kļūt par starpniekiem iepriekš minēto 68 tūkstošu dolāru iegūšanā no Porziņģa, kas būtu bijusi kā kompensācija par nodarīto un  klusēšanu.

Komunikācija starp sievieti un tobrīd basketbolista pārstāvēto klubu notikusi no oktobra beigām un novembra sākumam, taču tad viņa novirzīta pie Porziņģa pārstāvjiem. ESPN rīcībā esošie epasti un īsziņas rada iespaidu, ka minētā sieviete vēlējusies uzsākt romantiskas attiecības ar basketbolistu pēc apsūdzībā minētās izvarošanas, tomēr gribējusi arī iegūt naudas summu brāļa studijām augstskolā.

Sieviete sarakstā ar “Knicks” atklājusi, ka naktī pēc iepriekš minētās spēles viņa gājusi pie Porziņģa uz dzīvokli, lai dabūtu autogrāfu. Viņa vēstulē klubam minējusi, ka pēc “ļoti agresīvās saskarsmes” Porziņģis piekritis parakstīt vienošanos par 68 000 ASV dolāru piešķiršanu.

Porziņģa advokāts ESPN uzsvēris, ka parakstītā vienošana ir “viltojums”, kamēr ar cietušās advokāti medijam nav izdevies sazināties.

Sievietes sarakste ar “Knicks” sekojusi pēc tam, kad viņa vairākas nedēļas sarakstījusies ar Porziņģi. Viņa pēc 7. februāra nakts vēlējusies ar basketbolistu būt tuvās attiecībās. Dažās no viņas sūtītajām ziņām bijušas atkailinošas fotogrāfijas.

Nav skaidrs, vai pēc iepriekš minētās nakts Porziņģim un sievietei bijušas seksuāla rakstura attiecības, un kāda pilnībā sarakste bijusi starp abiem. ESPN pēc viņu rīcībā esošās sarakstes secina, ka sieviete bijusi sadusmojusies uz Porziņģi par to, ka sarakstē basketbolists vairs neesot izrādījis tādu interesi, kā minētajā naktī. Porziņģis viņai tajā naktī atzinis, ka bijis alkohola reibumā.

Ar roku rakstītajā vēstulē, kas, kā apgalvo sieviete, esot vienošanās par maksājumu, Porziņģa vārds ir nepareizi uzrakstīts un nevar konstatēt, vai viņa paraksts ir īsts. ESPN rīcībā ir šīs vēstules kopija. Tajā minēts, ka Porziņģis piedāvājis arī cita veida kompensācijas, tajā skaitā investīcijas uzņēmējdarbībā.
6 komentāri