Nilikinā un Porziņģis tiek minēti kā iespējamie maiņas varianti, lai “Knicks” iegūtu Lenardu

1 komentārs
Nilikinā un Porziņģis tiek minēti kā iespējamie maiņas varianti, lai “Knicks” iegūtu Lenardu
Foto: AP/ SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas komanda Ņujorkas “Knicks”, lai savā īpašumā iegūtu Sanantonio “Spurs” zvaigzni Kavai Lenardu, maiņas darījumā vajadzētu iesaistīt Latvijas uzbrucēju Kristapu Porziņģi vai Francijas saspēles vadītāju Franku Nilikinā, norāda laikraksts “The New York Post”.

“Spurs” komandas līderis Lenards, kurš aizvadītajā sezonā laukumā devās vien deviņos mačos, jo ilgstoši ārstēja savainojumu, pagājušās nedēļas izskaņā paziņoja, ka nevēlas turpināt sadarbību ar “Spurs” komandu, vēsta “Yahoo Sports”.

Jau ilgu laiku tiek vēstīts par Lenarda nesaskaņām ar “Spurs” klubu un basketbolista vēlmi pārcelties uz citu vienību.

Tas nozīmē, ka starpsezonā “Spurs”, visticamāk, meklēs variantus, lai aizmainītu Lenardu uz kādu citu komandu. Pašreizējā informācija liecina, ka viena no vienībām, uz kuru varētu doties Lenards, ir “Knicks”.

Pēc “The New York Post” pieejamās informācijas “Knicks” būtu ļoti ieinteresēta iegūt Lenardu kā brīvo aģentu pēc nākamās sezonas, jo šobrīd Ņujorkas vienībai ir sarežģīti atrast konkurētspējīgus basketbolistus, ko iekļaut maiņas darījumā ar Sanantonio klubu.

Tiesa, lai iegūtu Lenardu maiņas darījumā, “Knicks”, visticamāk, nāktos uz Sanantonio sūtīt Latvijas superzvaigzni Porziņģi, kurš esot iepaticies “Spurs” galvenajam trenerim Gregam Popovičam. Tāpat par maiņas kandidātu tiek minēts Francijas saspēles vadītājs Franks Nilikinā, kuru “Knicks” 2017.gada NBA draftā izraudzījās ar astoto kārtas numuru un kurš arī nonācis Sanantonio kluba redzeslokā.

Nilikinā savukārt pagājušajā sezonā 78 spēlēs guva vidēji 5,9 punktus mačā, kā arī veica 3,2 rezultatīvās piespēles, tomēr daudzuprāt viņš līdz galam neattaisnoja uz sevi liktās cerības.

Tāpat, lai iegūtu 26 gadus veco Lenardu, kurš savas karjeras laikā ir guvis vidēji 16,3 punktus, sakrājis 6,2 atlēkušās bumbas un atdevis 2,3 rezultatīvās piespēles, Ņujorkas komanda varētu šķirties no pieredzējušā Kortnija Lī un nākamo gadu drafta izvēlēm.

Lenards 2014.gadā ar “Spurs” kļuva par NBA čempionu un tajā pašā sezonā tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Basketbolists divreiz ir spēlējis NBA Visu zvaigžņu spēlē, kā arī divreiz ticis nosaukts par sezonas labāko aizsardzības spēlētāju.

Savukārt “The Ringer” ziņo, ka aizvadītās sezonas NBA pastarīte Fīniksas “Suns”, kas šonedēļ gaidāmajā draftā varēs izvēlēties spēlētāju ar pirmo kārtas numuru, nav gatava upurēt augsto izvēli, lai savā rīcībā iegūtu Lenardu.

Kā zināms, iepriekšējās divas sezonas “Spurs” komandā pavadīja latvietis Dāvis Bertāns, kurš vasarā gan kļūs par brīvo aģentu.

1 komentārs