NHL aģents: Līdz jūnija vidum hokeju nav vērts gaidīt

0 Komentāru
NHL aģents: Līdz jūnija vidum hokeju nav vērts gaidīt
INSTAGRAM

Pazīstamais ASV aģents Dens Milšteins prognozē aptuveno laiku, kad Nacionālajā hokeja līgā (NHL) varētu atsākties sezona.

Milšteins uzskata, ka NHL čempionāts atsāksies ne agrāk kā jūnija vidū. Kā norādīts sporta ziņu portālā ”championat.com”, tad tagad tiek spriests par vairākiem iespējamiem variantiem, kā atsākt sezonu. ”Viens no tiem ir, ka vispirms notiks pirmssezonas sagatavošanās, pēc tam izspēlēs līdz galam nepabeigto regulāro čempionātu un sāksies izslēgšanas spēles,” ekskluzīvā intervijā portālam izsakās aģents.

Kā otru variantu Milšteins piemin, ka iespējamā zaudējuma 1,1 miljarda ASV dolāru (≈ 998 miljoni eiro) dēļ, uzreiz pēc pirmssezonas sagatavošanās sāksies izslēgšanas spēles, kurās piedalīsies 24 komandas ierasto 16 vienību vietā.

Pirmajā ”play-off” raundā būšot sērija no trim mačiem. Labākās komandas izslēgšanas spēlēs sāks piedalīties tikai otrajā kārtā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka NHL jau vairāk nekā pirms divām nedēļām Covid-19 pandēmijas dēļ uz nenoteiktu laiku pārtrauca regulārās sezonas norisi.

0 Komentāru