”New York Times”: ”Knicks” darījuši zināmu, ka Hārdevejs juniors un Lī pieejami maiņas darījumiem

0 Komentāru
”New York Times”: ”Knicks” darījuši zināmu, ka Hārdevejs juniors un Lī pieejami maiņas darījumiem
USA TODAY/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas klubs Ņujorkas ”Knicks” divas nedēļas pirms maiņu darījumu termiņa beigām, atsaucoties uz trīs klubam ļoti tuvu stāvošu personu viedokli, vēlas aizmainīt uzbrucēju Timu Hārdeveju junioru un aizsargu Kortniju Lī.

Līdzīgi kā turku centrs Eness Kanters, arī Hārdeveja un Lī ekspektācijas par savu nākotni līgā ir krietni vien atšķirīgas no ”Knicks” komandas, kas šobrīd ir pilnā pārbūves procesā, kā arī vasarā vēlas pievienot jaunus spēlētājus.

Komanda kā savu galveno motivāciju abu spēlētāju aizmainīšanai uzskata finansiālo aspektu, lai vasarā komanda varētu cīnīties darījumu tirgū par kādu no TOP brīvajiem aģentiem, piemēram, Kevinu Durantu, Kairiju Ērvingu un Kembu Volkeru.

Tomēr šobrīd nav skaidrs, vai komandai izdosies aizmainīt Hārdeveju un Lī uz kādu komandu, nepievienojot kādu nākotnes drafta izvēli vai, piemēram, tādu spēlētāju kā Franku Ntkilinu.

26 gadus vecais Hārdevejs ir ļoti vērtīgs uzbrukuma pastiprinājums ”Knicks” un šajā sezonā ir labākais punktu guvējs ar vidēji 19,6, tomēr viņam ir samērā liels līgums (šajā sezonā – 18,2 miljoni dolāru, nākamajā – 19 miljoni dolāru). Savukārt 33 gadus vecais sezonā pelna 12,8 miljonus dolāru un nākamā sezona viņa kontraktā būs pēdējā.

Tāpat problemātiska ir arī situācija ar turku centru Enesu Kanteru, kura gandrīz 19 miljonu vērtais līgums, visticamāk, tuvākajā laikā tiks izpirkts.

0 Komentāru