“Nets” ģenerālmenedžeris saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju, Dadlijam un Batleram par nekārtībām piespriests naudas sods

0 Komentāru
“Nets” ģenerālmenedžeris saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju, Dadlijam un Batleram par nekārtībām piespriests naudas sods
USA TODAY Sports/SCANPIX

Rodiona Kuruca pārstāvētās NBA vienības Bruklinas “Nets” ģenerālmenedžeris Šons Markss saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju par mēģinājumu iekļūt tiesnešu telpā pēc izslēgšanas turnīra spēles ar Filadelfijas “76ers” komandu.

Abu komandu Austrumu konferences ceturtdaļfināls izvērties asā vārdu apmaiņā, fiziskā spēlē un asumiem laukumā.

Konflikts iesākās otrajā mačā, kurā Filadelfijas komandas zvaigzne Žoels Embīds ar elkoni iesita “Nets” basketbolistam Džeretam Alenam, saņemot nesportisku piezīmi. Pēc mača notikušajā preses konferencē Embīds ar Benu Simonsu par šo situāciju pasmējās, lai gan “76ers” centrs vismaz mutiski atvainojās par notikušo.

Asumu otrais vilnis bija sērijas ceturtajā spēlē, kurā trešās ceturtdaļas pirmajā pusē savā starpā saplūcās “Nets” uzbrucējs Džereds Dadlijs un “76ers” basketbolists Džimijs Batlers. Abi basketbolisti saņēma tehniskās piezīmes un tika izraidīti no zāles.

Pēc mača finālsvilpes arī “Nets” galvenais treneris Kevins Etkinsons devās skaidroties pie pretiniekiem, bet pie laukuma viņu apturēja kāds no Bruklinas vienības spēlētājiem. Tiesa, “Nets” ģenerālmenedžerim Marksam pēc mača izdevās iekļūt tiesnešu telpā, kur viņš centās pierādīt savas komandas taisnību.

NBA diskvalificējusi Marsku uz vienu spēli, par kuru viņš nesaņems atalgojumu, kā arī piespriedusi viņam 25 000 ASV dolāru (22 223 eiro) lielu naudas sodu. Tikpat lielu naudas sodu par konflikta ierosināšanu saņēmis arī Dadlijs, bet Batleram par sadursmes turpināšanu būs jāmaksā 15 000 ASV dolāri (13 334 eiro).

Sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-1 vadībā ir “76ers”. Nākamais mačs norisināsies otrdien Filadelfijā.

0 Komentāru