Neticamā un dramatiskā galotnē Bertāna un Pasečņika “Wizards” uzvar Porziņģa “Mavericks”

AP/SCANPIX

Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika Vašingtonas “Wizards” naktī uz sestdienu Nacionālās basketbola asociācijas spēlē ar 119:118 uzvarēja Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks”.

45 sekundes līdz spēles beigām Dāvis Bertāns ar diviem precīziem soda metieniem izlīdzināja rezultātu 117:117. Nākamajā uzbrukumā Īzaks Bonga bloķēja Kristapa Porziņģa metienu.

“Wizards atbildēja ar neprecīzu Bredlīja Bīla divpunktnieku. 1,8 sekundi līdz mača beigām Tims Hārdavejs iemeta vienu no diviem sodiem, izvirzot “Mavs” vadībā. Bīlam pat nevajadzēja visu atlikušo laiku, lai gūtu uzvaras grozu.

Uz tablo vēl palika 0,2 sekundes, bet pie metiena Dalasas basketbolisti netika, un “Wizards” svinēja dramatisku uzvaru 119:118.

Bertāns spēlēja 31 minūti un guva 20 punktus. Dāvis trāpīja vienu no  diviem divpunktniekiem, 5 no 9 tālmetieniem, 3 no 4 soda metieniem, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas un atdeva 3 rezultatīvas piespēles, vienu bumbu pārtvēra un uzlika vienu bloku.

Anžejs Pasečņiks laukumā devās vienīgi uz pēdējām 0,2 sekundēm, traucējot Dalasai izmest autu pēdējā uzbrukumā.

Porziņģis spēlēja 21 minūti un guva 11 punktus. Kristaps trāpīja vienu no  trijiem divpunktniekiem, 2 no 6 tālmetieniem, 3 no 4 soda metieniem, izcīnīja 9 atlēkušās bumbas, atdeva 2 rezultatīvas piespēles, 2 bumbu pārtvēra un uzlika vienu bloku.