NBA zvaigzne Gobērs “Covid-19” dēļ zaudējis ožas un garšas sajūtu

Pievienot komentāru
NBA zvaigzne Gobērs “Covid-19” dēļ zaudējis ožas un garšas sajūtu
USA TODAY Sports/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas vienības Jūtas “Jazz” spēlētājs Rūdijs Gobērs, kurš kļuva par pirmo “Covid-19” slimnieku līgā, savā “Twitter” kontā atbalstītājiem paziņojis, ka vīrusa dēļ zaudējis ožas un garšas sajūtas.

Jau ziņots, ka 11. martā īsi pēc tam, kad “Jazz” spēlētājam Gobēram tika konstatēta saslimšana ar “Covid-19” vīrusu, NBA lēma par sezonas pārtraukšanu līdz aprīļa vidum, bet vēlāk pauzi nolemts paildzināt līdz astoņām nedēļām jeb maijam vidum.

Svētdien Gobērs paziņoja, ka jūtas labāk, taču nācies piedzīvot arī visai reti sastopamus simptomus.

“Noteikti zinu, ka ožas un garšas sajūtu zaudēšana ir viens no “Covid-19″ simptomiem. Jau četras dienas neko nesaožu un neizgaršoju,” savā “Twitter” profilā ierakstu veicis Gobērs. “Vai vēl kādam ir līdzīgas problēmas?”

Neilgi pēc Gobēra gadījuma saslimšana ar vīrusu tika konstatēta arī viņa komandas biedram Donovanam Mičelam. Savukārt nākamajās dienās saslimušo pulkam pievienojās Kevins Durents un vēl trīs Bruklinas “Nets” basketbolisti. Kopumā līgā saslimšana ar vīrusu konstatēta arī Detroitas “Pistons”, Bostonas “Celtics”, Denveras “Nuggets”, Losandželosas “Lakers” un Filadelfijas “76ers” komandās.

Līdz svētdienai no “Covid-19” vīrusa pasaulē dzīvību jau bija zaudējuši 14 300 cilvēku.