Komentāri

Pirms 22. jūnijā gaidāmā NBA drafta nopietnus treniņus ASV aizvada vairāki Latvijas basketbola talanti. Visatzinīgākos vārdus saņēmuši Anžejs Pasečņiks un Rodions Kurucs, kuri ir reālākie kandidāti uz nodraftēšanu.

ASV šobrīd atrodas četri jaunie talanti – Anžejs Pasečņiks, Rodions Kurucs, Verners Kohs un Ronalds Šmits. Vairākās drafta prognozēs Pasečņiks un Kurucs atrodami pirmās kārtas vidusdaļā, bet Šmitu varētu izvēlēties otrās kārtas beigās. Ļoti atzinīgus vārdus par abiem latviešu basketbolistiem veltījuši NBA skauti. Maiks Šmics raksta ”Iespaidīgs treniņš latviešu garajam spēlētājam Pasečņikam. Priekš sava auguma pārvietojas super labi. Meistarīgs un apveltīts ar labu trīspunktnieku.”

Tikmēr Džonatans Dživonijs no ”Draft Express” par Anžeju raksta tā: “Pasečņiks laukumā nekustas kā tipisks garais spēlētājs. Treniņos rāda iespaidīgu sniegumu.”

Video: Mūsu puiši darbībā

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl