Komentāri

Pirms 22. jūnijā gaidāmā NBA drafta nopietnus treniņus ASV aizvada vairāki Latvijas basketbola talanti. Visatzinīgākos vārdus saņēmuši Anžejs Pasečņiks un Rodions Kurucs, kuri ir reālākie kandidāti uz nodraftēšanu.

ASV šobrīd atrodas četri jaunie talanti – Anžejs Pasečņiks, Rodions Kurucs, Verners Kohs un Ronalds Šmits. Vairākās drafta prognozēs Pasečņiks un Kurucs atrodami pirmās kārtas vidusdaļā, bet Šmitu varētu izvēlēties otrās kārtas beigās. Ļoti atzinīgus vārdus par abiem latviešu basketbolistiem veltījuši NBA skauti. Maiks Šmics raksta ”Iespaidīgs treniņš latviešu garajam spēlētājam Pasečņikam. Priekš sava auguma pārvietojas super labi. Meistarīgs un apveltīts ar labu trīspunktnieku.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Džonatans Dživonijs no ”Draft Express” par Anžeju raksta tā: “Pasečņiks laukumā nekustas kā tipisks garais spēlētājs. Treniņos rāda iespaidīgu sniegumu.”

Video: Mūsu puiši darbībā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl