Komentāri

Pirms 22. jūnijā gaidāmā NBA drafta nopietnus treniņus ASV aizvada vairāki Latvijas basketbola talanti. Visatzinīgākos vārdus saņēmuši Anžejs Pasečņiks un Rodions Kurucs, kuri ir reālākie kandidāti uz nodraftēšanu.

ASV šobrīd atrodas četri jaunie talanti – Anžejs Pasečņiks, Rodions Kurucs, Verners Kohs un Ronalds Šmits. Vairākās drafta prognozēs Pasečņiks un Kurucs atrodami pirmās kārtas vidusdaļā, bet Šmitu varētu izvēlēties otrās kārtas beigās. Ļoti atzinīgus vārdus par abiem latviešu basketbolistiem veltījuši NBA skauti. Maiks Šmics raksta ”Iespaidīgs treniņš latviešu garajam spēlētājam Pasečņikam. Priekš sava auguma pārvietojas super labi. Meistarīgs un apveltīts ar labu trīspunktnieku.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Džonatans Dživonijs no ”Draft Express” par Anžeju raksta tā: “Pasečņiks laukumā nekustas kā tipisks garais spēlētājs. Treniņos rāda iespaidīgu sniegumu.”

Video: Mūsu puiši darbībā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl