Komentāri

Leģendārais NBA basketbolists Šakils O’Nīls intervijā Ziemeļamerikas sporta medijam ”TMZ Sports” pauda sava viedokli par Kristapu Porziņģi un Ņujorkas ”Knicks” komandu.

“Paturiet Porziņģi un maiņas darījumos dabūjiet spēlētājus viņam. Puisim ir spoža nākotne. Viņš smagi strādā visu vasaru, turklāt trenējas ar speciālistu, kuram ir pieredze ar NBA čempioni. Porziņģis kļūt spēcīgāks, jo darbojas svaru zālē, un viņš ir tas puisis, kuru komandai nevajadzētu atdot.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: NBA Slavas zāles dalībnieks Šakils O’Nīls par Porziņģa situāciju

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl