NBA leģenda Dveins Veids – lepns transpersonas tēvs

0 Komentāru
NBA leģenda Dveins Veids – lepns transpersonas tēvs
AP/SCANPIX

Leģendārais Nacionālās basketbola asociācijas spēlētājs Dveins Veids, kurš pagājušajā sezonā lika punktu savai basketbolista karjerai, tagad pilnā sparā var pievērsties saviem tēva pienākumiem, kas ietver arī 12 gadus vecās Zajas audzināšanu.

Zaja Veida (dzimusi Zaions Veids) pagājušā gada nogalē paziņoja par dzimumu maiņu publiski, un viņas tēvs Dveins par šo tēmu runājis slavenajā ”The Ellen DeGeneres Show”.

”Es un mana sieva Gabriela esam lepni būt vecāki bērnam no LGBTQ+ kopienas,” izteicās Veids sarunā ar Elenu Dedženeresu, kura bija viena no pirmajām lesbietēm, kas par to runāja atklāti jau 1997. gadā.

”Zaions piedzima kā puisis un reiz mums teica: ”Klau, es gribu ar jums runāt. Es domāju, ka turpmāk esmu gatavs dzīvot savā patiesībā. Es gribētu, lai mani sauc par sievieti, jūs mani tagad varat saukt par Zaju.””

”Kad mūsu bērns atnāk mājās ar jautājumu, kad mūsu bērns atnāk mājās ar kādu problēmu, kad mūsu bērns atnāk mājas ar jebko – tā ir mūsu atbildība klausīties un sniegt pēc iespējas labāku padomu un atsaucību. Un tas nemainās, ja tajā tiek iesaistīta seksualitāte.”

Savu māsu sociālajā tīklā “Instagram” neilgi pēc Dveina Veida viesošanās šovā atbalstīja arī Zairs Veids.

”Man ir tā paveicies, ka man 12 gadus ar mani bijis mans labākais draugs – Zaja. Mēs darījām visu kopā… mēs kāvāmies, mēs spēlējāmies, mēs smējāmies un raudājām. Bet viena lieta, ko mēs nedarījām nekad, – neatstājām otru aiz muguras…”

https://www.instagram.com/p/B8d9E_OH4ag/?utm_source=ig_web_copy_link

0 Komentāru