NBA leģenda Braiants uzaudzējis ”puncīti” un par to pasmejas

Komentāri
NBA leģenda Braiants uzaudzējis ”puncīti” un par to pasmejas
Foto: Cucù / BACKGRID/SCANPIX

NBA leģenda Kobe Braiants, kurš pērnajā sezonā noslēdza profesionāla basketbolista gaitas, ticis pie neliela ”puncīša”. Sportists savā ”Instagram” kontā publicēja bildi bez krekla, taču ātri vien to izdzēsa.

Savā ierakstā bijusī Losandželosas ”Lakers” zvaigzne par šo faktu pamatīgi pasmējās: “Objekti kameras priekšā var šķist lielāki, nekā tie ir spogulī.” Tāpat Braiants izmantoja amizantas mirkļbirkas: “Izaicinājums pieņemts” un “Mamba biezs”. Pieckārtējais NBA čempions šobrīd bauda ģimenes dzīvi un atpūtu. Izskanējušas runas, ka drīzumā talantīgais spēlētājs varētu pievienoties televīzijas sporta žurnālistu pulkam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: NBA leģenda Braiants ar ”puncīti”

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl