Komentāri

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā mača starp vietējo Ņujorkas “Knicks” un Detroitas “Pistons” komandu pret latvieti Kristapu Porziņģi tika pārkāpti noteikumi, taču tiesneši sodu nefiksēja, teikts NBA paziņojumā.

“Knicks” sestdien savā laukumā 107:111 piekāpās “Pistons” spēlētājiem, ciešot otro zaudējumu tikpat spēlēs. Porziņģis, kurš šajā mačā iemeta 33 punktus, 39 sekundes pirms pamatlaika beigām, rezultātam esot 104:107, devās caurgājienā, bet Detroitas komandas basketbolists Andrē Dramonds nobloķēja latvieša metienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc mača Porziņģis sacīja, ka šajā epizodē pret viņu tika pārkāpti noteikumi, kas līdz ar to neļāva tikt pie diviem soda metieniem. Vēlāk, veicot mača pēdējo divu minūšu izpēti, tam piekrita arī līga. NBA norādīja, ka Dramonds pārkāpis noteikumus, jo īsi pirms metiena bloķēšanas satvēris latvieša roku, un ka Latvijas basketbolistam vajadzēja izpildīt divus soda minūtes. Ja Porziņģis būtu iemetis soda metienus, “Knicks” nonāktu iedzinējos tikai ar vienu punktu, lai gan cīņas gaitā tā bija vadībā pat ar 21 punktu.

Video

Foto: vēl viena lieliska Porziņģa spēle neglābj ”Knicks” no zaudējuma Detroitas “Pistons”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl