Komentāri

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā mača starp vietējo Ņujorkas “Knicks” un Detroitas “Pistons” komandu pret latvieti Kristapu Porziņģi tika pārkāpti noteikumi, taču tiesneši sodu nefiksēja, teikts NBA paziņojumā.

“Knicks” sestdien savā laukumā 107:111 piekāpās “Pistons” spēlētājiem, ciešot otro zaudējumu tikpat spēlēs. Porziņģis, kurš šajā mačā iemeta 33 punktus, 39 sekundes pirms pamatlaika beigām, rezultātam esot 104:107, devās caurgājienā, bet Detroitas komandas basketbolists Andrē Dramonds nobloķēja latvieša metienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc mača Porziņģis sacīja, ka šajā epizodē pret viņu tika pārkāpti noteikumi, kas līdz ar to neļāva tikt pie diviem soda metieniem. Vēlāk, veicot mača pēdējo divu minūšu izpēti, tam piekrita arī līga. NBA norādīja, ka Dramonds pārkāpis noteikumus, jo īsi pirms metiena bloķēšanas satvēris latvieša roku, un ka Latvijas basketbolistam vajadzēja izpildīt divus soda minūtes. Ja Porziņģis būtu iemetis soda metienus, “Knicks” nonāktu iedzinējos tikai ar vienu punktu, lai gan cīņas gaitā tā bija vadībā pat ar 21 punktu.

Video

Foto: vēl viena lieliska Porziņģa spēle neglābj ”Knicks” no zaudējuma Detroitas “Pistons”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl