NBA: “Knicks” un “Pistons” spēles pēdējā minūtē pret Porziņģi tika pārkāpti noteikumi

Komentāri
NBA: “Knicks” un “Pistons” spēles pēdējā minūtē pret Porziņģi tika pārkāpti noteikumi
Foto: AP/ LETA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā mača starp vietējo Ņujorkas “Knicks” un Detroitas “Pistons” komandu pret latvieti Kristapu Porziņģi tika pārkāpti noteikumi, taču tiesneši sodu nefiksēja, teikts NBA paziņojumā.

“Knicks” sestdien savā laukumā 107:111 piekāpās “Pistons” spēlētājiem, ciešot otro zaudējumu tikpat spēlēs. Porziņģis, kurš šajā mačā iemeta 33 punktus, 39 sekundes pirms pamatlaika beigām, rezultātam esot 104:107, devās caurgājienā, bet Detroitas komandas basketbolists Andrē Dramonds nobloķēja latvieša metienu.

Pēc mača Porziņģis sacīja, ka šajā epizodē pret viņu tika pārkāpti noteikumi, kas līdz ar to neļāva tikt pie diviem soda metieniem. Vēlāk, veicot mača pēdējo divu minūšu izpēti, tam piekrita arī līga. NBA norādīja, ka Dramonds pārkāpis noteikumus, jo īsi pirms metiena bloķēšanas satvēris latvieša roku, un ka Latvijas basketbolistam vajadzēja izpildīt divus soda minūtes. Ja Porziņģis būtu iemetis soda metienus, “Knicks” nonāktu iedzinējos tikai ar vienu punktu, lai gan cīņas gaitā tā bija vadībā pat ar 21 punktu.

Video

Foto: vēl viena lieliska Porziņģa spēle neglābj ”Knicks” no zaudējuma Detroitas “Pistons”

Lasi vēl