1 komentārs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences grandu duelī iepriekšējās sezonas vicečempione Klīvlendas “Cavaliers” savā laukumā ar 102:99 (29:19, 25:19, 18:33, 30:28) pārspēja Bostonas “Celtics” komandu, kuras rindās smagu potītes lūzumu guva jaunieguvums Gordons Heivords.

Heivords traumu guva pirmajā ceturtdaļā, kad neveiksmīgi piezemējās uz labās kājas. Basketbolista savainojums apbēdināja abu komandu spēlētājus, bet Heivordu zaudējusī “Celtics” no četru punktu pārsvara ceturtdaļas beigās nonāca iedzinējos ar desmit punktiem (19:29).

Turpmākajā mača gaitā Klīvlendas komandas pārsvars sasniedza 18 punktus, bet līdz trešās ceturtdaļas nogalei tas tika sadeldēts. “Celtics” ceturtajā ceturtdaļā pārņēma spēles vadību, bet “Cavaliers” zvaigzne Lebrons Džeimss nepilnas 80 sekundes pirms finālsvilpes izvirzīja vadībā mājinieks – 99:98. Atlikušajā minūtē “Cavaliers” nosargāja vadību un svinēja uzvaru ar 102:99.

“Cavaliers” komandā ar 29 punktiem, 16 atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džeimss, bet 15+11 Kevina Lava kontā. “Celtics” rindās 25 punkti Džeilenam Braunam, bet 22 punkti un desmit rezultatīvas piespēles Kairijam Ērvinam, kurš iepriekšējās sešas sezonas pārstāvēja “Cavaliers” komandu.

Abas komandas iepriekšējā sezonā tikās Austrumu konferences finālā, kur ar 4-1 uzvarēja “Cavaliers”.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!