Komentāri
NBA finālu reitingi ir debesīs! Grandu fināls sasniedz Džordana ēras augstumus
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Šī gada pirmās divas NBA finālspēles, kurās tiekas divi līgas smagsvari Klīvlendas ”Cavaliers” un Goldensteitas ”Warriors”, bijušas skatītākais kopš 1998. gada, kad finālā spēlēja Maikls Džordans.

Kā vēsta “Associated Press”, tad pirmās divas finālspēles starp zvaigžņotajām ”Warriors” un ”Cavaliers” vidēji noskatījās 19,6 miljoni cilvēku, kas ir par pieciem procentiem vairāk nekā pērn. Bet otro finālspēli pie televizoru ekrāniem vēroja 20,1 miljons skatītāju, kas ir augstākais rādītājs kopš 1998. gada finālsērijas, kurā spēkojās Čikāgas ”Bulls” un Jūtas ”Jazz” vienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tolaik skatītājus piesaistīja Maikla Džordana dominance. Protams, ”Bulls” vienībā netrūka tādas zvaigzne kā Skotijs Pipens, Deniss Rodmens un Stīvs Kers, taču ”Jazz” komanda varēja likt pretī Džonu Stoktonu un Karlu Melonu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl