Komentāri
NBA finālu reitingi ir debesīs! Grandu fināls sasniedz Džordana ēras augstumus
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Šī gada pirmās divas NBA finālspēles, kurās tiekas divi līgas smagsvari Klīvlendas ”Cavaliers” un Goldensteitas ”Warriors”, bijušas skatītākais kopš 1998. gada, kad finālā spēlēja Maikls Džordans.

Kā vēsta “Associated Press”, tad pirmās divas finālspēles starp zvaigžņotajām ”Warriors” un ”Cavaliers” vidēji noskatījās 19,6 miljoni cilvēku, kas ir par pieciem procentiem vairāk nekā pērn. Bet otro finālspēli pie televizoru ekrāniem vēroja 20,1 miljons skatītāju, kas ir augstākais rādītājs kopš 1998. gada finālsērijas, kurā spēkojās Čikāgas ”Bulls” un Jūtas ”Jazz” vienības.

Tolaik skatītājus piesaistīja Maikla Džordana dominance. Protams, ”Bulls” vienībā netrūka tādas zvaigzne kā Skotijs Pipens, Deniss Rodmens un Stīvs Kers, taču ”Jazz” komanda varēja likt pretī Džonu Stoktonu un Karlu Melonu.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl