Komentāri
NBA finālu reitingi ir debesīs! Grandu fināls sasniedz Džordana ēras augstumus
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Šī gada pirmās divas NBA finālspēles, kurās tiekas divi līgas smagsvari Klīvlendas ”Cavaliers” un Goldensteitas ”Warriors”, bijušas skatītākais kopš 1998. gada, kad finālā spēlēja Maikls Džordans.

Kā vēsta “Associated Press”, tad pirmās divas finālspēles starp zvaigžņotajām ”Warriors” un ”Cavaliers” vidēji noskatījās 19,6 miljoni cilvēku, kas ir par pieciem procentiem vairāk nekā pērn. Bet otro finālspēli pie televizoru ekrāniem vēroja 20,1 miljons skatītāju, kas ir augstākais rādītājs kopš 1998. gada finālsērijas, kurā spēkojās Čikāgas ”Bulls” un Jūtas ”Jazz” vienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tolaik skatītājus piesaistīja Maikla Džordana dominance. Protams, ”Bulls” vienībā netrūka tādas zvaigzne kā Skotijs Pipens, Deniss Rodmens un Stīvs Kers, taču ”Jazz” komanda varēja likt pretī Džonu Stoktonu un Karlu Melonu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl