NBA drafta favorīts Viljamsons: Es cenšos iedot autogrāfu visiem bērniem

1 komentārs
NBA drafta favorīts Viljamsons: Es cenšos iedot autogrāfu visiem bērniem
TWITTER

Djūkas Universitātes basketbola kluba zvaigzne un gaidāmā NBA drafta favorīts Zions Viljamsons intervijā medijiem atzinis, ka cenšas iedot autogrāfu visiem bērniem, kuri to lūdz, jo viņš pats labi zina, kāda sajūta ir tad, kad liela basketbola slavenība paiet garām un neiedod autogrāfu.

“Es vēlos iedot autogrāfu visiem bērniem, jo zinu, ja paiešu viņiem garām, tas viņus var sāpināt. Tas sāpināja arī mani, kad prasīju autogrāfu Entonijam Deivisam, Džonam Volam. Tāpēc es cenšos parakstīties visiem,” atzina Viljamsons.

Diemžēl NBA drafta favorītam, visticamāk, nebūs iespējams uzspēlēt kopā ar savu elku Entoniju Deivisu Ņūorleānas “Pelicans” rindās, kur nākamajā sezonā spēlēs arī latviešu basketbolists Dairis Bertāns. Līgā klīst runas, ka, visticamāk, Deiviss tiks aizmainīts uz citu komandu un pametīs “Pelicans”.

Basketbola dokumentālo filmu uzņēmums “Home Team Hoops” 2016. gadā uzņēma dokumentālo filmu par Viljamsonu, kurā arī viņš akcentēja faktu, ka viņš cenšas iedot autogrāfu visiem bērniem, jo pats bērnībā pārdzīvoja mirkli, kad Deiviss neiedeva viņam autogrāfu.

Zions Viljamsons jaunākajās intervijās atzinis, ka ļoti cer uz iespēju nākamos autogrāfus parakstīt NBA drafta laikā kā pilntiesīgam “Pelicans” sistēmas spēlētājam, drafta pirmajam numuram drīzumā gaidāmajā NBA draftā, kas norisināsies 20. jūnijā.