NBA čempions Stīvens Karijs pieķerts ”tusējot”

Komentāri

NBA čempions Stīvens Karijs sestdienas naktī svinēja Harisona Bārnsa kāzas. Tomēr ”Warriors” zvaigzne pēc kāzām vēlējās vēl ”ballēties” un viņš kopā ar Keitu Beizmoru piecu vīru kompānijā devās ”sirot” pa apkaimi.

Bārnsa kāzas norisinājās Ņūportā, Roudailendā un divkārtējam NBA čempionam ar bijušā komandas biedra kazām bija par ”īsu”. Tāpēc savācis piecu vīru bariņu Karijs devās apkaimē un pievienojās ballītei, kurā ļoti skaļi skanēja mūzika. Tajā jaunieši (vecumā ap 20 gadiem) piedāvāja basketbolistam alu un kopumā 45 minūtes labi pavadīja laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Karijs pieķerts ”tusējot”

No afterparty is complete without @stephencurry30 randomly rolling in asking to party..

A post shared by Jim Marrinan (@jimboslice401) on

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl