NBA čempions Pols Pīrss: Porziņģa spēle pret ”Bucks” bija tikai neliels ieskats viņa potenciālam

0 Komentāru
NBA čempions Pols Pīrss: Porziņģa spēle pret ”Bucks” bija tikai neliels ieskats viņa potenciālam
AFP/USA TODAY/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas 2009. gada čempions un finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Pols Pīrss par Latvijas basketbola zvaigzni izteicies, ka tas, ko redzējām iepriekšējā spēlē, bija tikai neliels ”zibsnis” viņa potenciālam.

Jau ziņots, ka Porziņģa ”Mavericks” pārspēja Milvoki ”Bucks”, pārtraucot Austrumu konferences līdervienības 18 spēļu uzvaru sēriju.

Par Porziņģi runāja pēc spēles runāja daudz, jo šī bija pirmā pilnā spēlē pēc ”Mavericks” līdera Lukas Dončiča satraumēšanās un bija skaidrs, ka komandā kā līderim jāspēlē tagad būs Porziņģim.

”Porziņģis lielāku nastu komandā varēs panest daļēji. Mēs jau runājām, ka viņš tikko atgriezies no nopietnas traumas un gadīsies arī kritumi,” Pols Pīrss izteicās ASV populārākajā sporta medijā ESPN, ”Tomēr šis ir tikai neliels ieskats viņa potenciālam, kāds tas bija ”Knicks” dienās. Viņš ir spējīgs ”paņemt uz sevi” uzbrukumu brīžos, kad viņš ir ritmā un kad zina, ka bumba nonāks pie viņa. Ja viņš šādā apjomā saņems bumbu vēl 6-7 spēles, es viņam sākšu uzticēties.”

Tāpat par Porziņģi pozitīvi izteicās arī citā ESPN šovā “Jalen&Jacoby”, pieskaroties arī cita Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna snieguma apspriešanai.

0 Komentāru