NBA čempions Džefersons: ”Knicks” vajadzēja Porziņģi paturēt par katru cenu

Pievienot komentāru
NBA čempions Džefersons: ”Knicks” vajadzēja Porziņģi paturēt par katru cenu
USA TODAY/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas klubam Ņujorkas ”Knicks” vajadzēja paturēt Latvijas basketbolistu Kristapu Porziņģi par katru cenu, izsacījies 2016. gada līgas čempions Ričards Džefersons.

Tēma par Porziņģi un ”Knicks” atkal uzņēmusi apgriezienus saistībā ar to, ka Porziņģa tagadējā komanda Dalasas ”Mavericks” īsā laikā divas reizes tiekas ar Ņujorkas vienību, pirmajā duelī piekāpjoties.

Džefersons par Porziņģi runājis Ziemeļamerikas ietekmīgākā medija ESPN raidījumā ”The Jump”: ””Knicks” faniem nevajadzētu būt pārsteigtiem – tas ir tas, ko viņiem vajadzēja sagaidīt no savas komandas.”

”Man liekas, ka Porziņģis būs izcils spēlētājs. Protams, ir veselības problēmas, tomēr ”Mavericks” šī bija izdevīga maiņa no visām pusēm – man liekas, ka ”Mavericks” neriskēja ar neko. Pat, ja Porziņģis komandā ”nenostrādā”, tad viņiem jebkurā gadījumā ir unikāli talantīgais Dončičs. Manuprāt, ”Knicks” vajadzēja viņu paturēt par katru cenu, izņemot, ja pretī tiek saņemta superzvaigzne vai garantēta top 5 drafta izvēle.”

Cita bijusī NBA zvaigzne Pols Pīrss domā līdzīgi: ”Es domāju, ka šis ”Knicks” attīstību grauj par desmit gadiem. Viņi neparakstīja nevienu no brīvajiem šiem aģentiem vasarā.”

”Tev ir šis talantīgais spēlētājs, ap kuru būtu jābūvē komanda; ja šo spēlētāju pazaudē vai aizmaina, tad jāuzdod jautājums: kas būs nākamais ”Knicks” faniem?”