NBA atzīst tiesnešu kļūdu, kas atņēma “Mavericks” uzvaru pamatlaikā pret “Lakers”

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) atzinusi tiesnešu kļūdu piektdien notikušās Dalasas “Mavericks” un Losandželosas “Lakers” spēles pamatlaika pēdējās sekundēs, kas ļāva “Lakers” basketbolistiem izraut papildlaiku.

Kā zināms, Kristapa Porziņģa pārstāvētais “Mavericks” piedzīvoja zaudējumu papildlaikā ar 110:119, lai gan pamatlaika pēdējās sekundēs atradās vadībā ar trīs punktu pārsvaru.

6,4 sekundes pirms ceturtās ceturtdaļas beigu signāla rezultātu ar precīzu trīs punktu metienu izlīdzināja Denijs Grīns, tomēr “Lakers” spēlētājs Dvaiots Hovards pirms Lebrona Džeimsa piespēles Grīnam neatļauti pieturēja Setu Kariju, ko tiesneši nefiksēja.

Vēlāk NBA publicētajā “Last Two Minute Report” ziņojumā tika atzīts, ka tiesneši kļūdījušies, nefiksētot Hovarda pārkāpumu.