Nav skaidras informācijas, vai brāļi Bertāni un Pasečņiks palīdzēs Latvijas izlasei PK kvalifikācijas cikla rudens spēlēs

2 komentāri
Nav skaidras informācijas, vai brāļi Bertāni un Pasečņiks palīdzēs Latvijas izlasei PK kvalifikācijas cikla rudens spēlēs
Foto: Romāns Kokšarovs/ F64

Latvijas Basketbola savienība neapstiprina informāciju par iespējamo Dāvja un Daira Bertānu, kā arī Anžeja Pasečņika nespēlēšanu Latvijas izlasē rudenī gaidāmajās Pasaules kausa kvalifikācijas cikla spēlēs.

“VEF Skola” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva otrdien sociālajā tīklā “Twitter” publicēja informāciju, ka Latvijas komandai rudenī paredzētajās spēlēs nevarēs palīdzēt brāļi Bertāni un Pasečņiks, kā arī pauda, ka izlasi pārstāvēs Jānis Timma un Jānis Strēlnieks.

“Man nav oficiālas informācijas par viņu plāniem,”norādīja LBS prezidents Valdis Voins. “Protams, nevaram izslēgt šādu iespēju, bet vai Bertāni un Pasčņiks nespēlēs, šobrīd neesmu gatavs komentēt. Runāsim ar visiem – spēlētājiem, aģentiem un klubiem, lai basketbolisti varētu palīdzēt izlasei, bet šobrīd neko konkrēti nevaru pateikt. Risks pastāv ne tikai par šiem spēlētājiem, bet ir arī vesela virkne citu, kuri spēlē augstā līmenī. Pašlaik man nav informācijas ne par tiem, kuri varētu spēlēt, ne tiem, kuri nespēlēs.”

Latvijas izlasei Pasaules kausa kvalifikācijas cikla turpinājumā pretī stāsies Spānija, Slovēnija un Melnkalne, bet Pasaules kausam kvalificēsies otrā posma grupas trīs spēcīgākās vienības.

Pasaules kausa izcīņa 2019.gadā notiks Ķīnā.

2 komentāri