Moriss iebrauc sejā Bertānam un tiek izraidīts no spēles

AFP / SCANPIX

Panākumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē pirmdien izcīnīja Dāvja Bertāna un Anžeja Pašečņika pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”, kas ar 106:100 pārspēja Detroitas “Pistons”.

Pasečņiks savainojuma dēļ spēlē nepiedalījās, savukārt Bertāns guva astoņus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, palīdzot veikt izšķirošo izrāvienu ceturtās ceturtdaļas sākumā.

Tāpat septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Bertāns uz piezīmi izprovocēja Markīfu Morisu, ar kuru sakašķējās abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē decembrī.

Šoreiz Moriss apturēja Bertānu izgājienā uz grozu, rupji viņam iebraucot sejā. Izskatot epizodi atkārtojumā, tiesneši lēma Morisu izraidīt no spēles.

Rezultatīvākais spēlētājs “Wizards” sastāvā ar 29 punktiem bija Bredlijs Bīls, tikmēr viesiem 21 punktu guva Deriks Rouzs.

Zaudējumu pirmdien cieta Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas ar 111:117 atzina Filadelfijas “76ers” pārākumu. Kurucs izcēlās ar pieciem punktiem, realizējot vienu tālmetienu un abus soda metienus.