Medijs: Porziņģis atgriezies Dalasā un izskaidrojis “Mavericks” Liepājā notikušo incidentu

1 komentārs
Medijs: Porziņģis atgriezies Dalasā un izskaidrojis “Mavericks” Liepājā notikušo incidentu
AP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks” ir apmierināta ar Kristapa Porziņģa skaidrojumu par incidentu, kurā viņš bija iesaistīts pirms nepilnām divām nedēļām, ziņo portāls “Dallasnews.com”.

Aizpagājušās svētdienas vakarā internetu pāršalca video, kurā redzams, kā pie bāra “Cukurfabrik” Liepājā Porziņģim pārsista uzacs un saplēsts krekls.

Policijas ziņojumā tika teikts, ka vairākas personas savstarpēji konfliktēja, un vizuāli bija redzams, ka ir cietuši cilvēki. Lai izšķirtu konfliktu, Valsts policijas amatpersonām bija jāizmanto speclīdzekļi – piparu gāze. Kad konflikts tika izšķirts, divas 1994. un 1992. gadā dzimušas personas tika nodotas mediķiem apskatei. Porziņģis ir dzimis 1995. gadā.

Kā pieņemts šādos gadījumos, “Mavericks” uzsāka savu izmeklēšanu par incidentu.

Portāls “Dallasnews.com”, atsaucoties uz saviem avotiem klubā, ziņo, ka Porziņģis pirms pāris dienām atgriezies Dalasā un viņa abām rokām viss ir kārtībā.

Tāpat portāls vēsta, ka kluba pārstāvji pēc garas sarunas ar Porziņģi bijuši apmierināti ar basketbolista skaidrojumu par incidentu, atzīstot, ka viņš bijis nepareizajā vietā un nepareizajā laikā.

Porziņģis šovasar kļūs par ierobežoti brīvo aģentu, bet “Mavericks” pēc viņa piesaistīšanas likusi noprast, ka varētu piedāvāt latvietim maksimālo līgumu.