Medijs: Peiners gatavojas pievienoties ULEB Eirolīgas vienībai Stambulas “Darussafaka”

0 Komentāru
Medijs: Peiners gatavojas pievienoties ULEB Eirolīgas vienībai Stambulas “Darussafaka”
Foto:LETA

Latvijas izlases basketbolists Žanis Peiners šajā vasarā gatavojas pievienoties Turcijas klubam Stambulas “Dariššafaka”, kas nākamsezon startēs ULEB Eirolīgā, vēsta ietekmīgais portāls “Sportando”.

Nupat aizvadīto sezonu Peiners pavadīja Lietuvas klubā Panevēžas “Lietkabelis”, kur bija viens no vienības līderiem un izpelnījās interesi no citām komandām Vācijā, VTB Vienotajā līgā un Turcijā. Jau iepriekš Latvijas basketbolists norādīja, ka nākamajā sezonā, visticamāk, spēlēs citā klubā.

Savukārt “Sportando” trešdien vēsta, ka Peiners gatavojas parakstīt līgumu ar šī gada ULEB Eirokausa čempioni “Darusafaka”, kas nākamsezon startēs jau Eirolīgā. Tieši dalība kontinenta spēcīgākajā klubu turnīrā esot galvenais faktors, kāpēc basketbolists gatavojas doties uz Stambulu.

Pagājušajā sezonā Peiners “Lietkabelis” sastāvā Lietuvas čempionātā 43 mačos vidēji laukumā pavadīja 24,8 minūtes, kuru laikā guva 12,2 punktus, atdeva 2,9 rezultatīvas piespēles, kā arī sakrāja trīs atlēkušās bumbas. Peiners sezonas laikā meta ar 51,2% precizitāti no spēles, kā arī realizēja 79,2% soda metienu.

Tikmēr Eirokausā Peiners caurmērā izcēlās ar 12,8 punktiem, 5,1 atlēkušo bumbu un 2,6 rezultatīvām piespēlēm.

Iepriekšējās divas sezonas “Darussafaka” komandas galvenais treneris bijis Deivids Blats, bet viņam palīdzējis latviešu speciālists latvietis Oskars Ernšteins.

0 Komentāru