Medijs: “Knicks” koncentrēsies brīvo aģentu tirgum, nevis jauna prezidenta meklēšanai

0 Komentāru
Medijs: “Knicks” koncentrēsies brīvo aģentu tirgum, nevis jauna prezidenta meklēšanai
Foto: AP/ SCANPIX

Latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” vadība tuvākajās nedēļās koncentrēsies brīvo aģentu tirgum, nevis jauna prezidenta meklēšanai, vēsta ietekmīgais Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN.

jau ziņots, ka trešdien no “Knicks” prezidenta amata tika atbrīvots Fils Džeksons. Kā viens no potenciālajiem aizstājējiem tiek minēts Masai Udžiri, kurš šādus pienākumus jau veic Toronto “Raptors” klubā.

Tiesa, vairāki NBA avoti ESPN medijam vēsta, ka “Knicks” pašlaik neizvirzīs jauna prezidenta meklēšanu par prioritāti, bet gan koncentrēsies brīvo aģentu tirgum, kas atvērsies svētdien. Atbildību par to uzņēmies kuba ģenerālmenedžeris Stīvs Milss.

Pašlaik 46 gadus vecais nigērietis Udžiri par “Raptors” prezidentu kļuva 2013.gadā, noslēdzot līgumu uz pieciem gadiem. Tiek uzskatīts, ka “Knicks” varētu būt grūti viņu pārvilināt, tāpēc tiek izskatīti arī citi kandidāti. Viens no viņiem ir Deivids Grifins, kurš nesen tika atbrīvots no ģenerālmenedžera pienākumiem spēcīgajā Klīvlendas “Cavaliers” vienībā.

Ar Grifina pārstāvjiem gan vēl neesot uzsāktas sarunas, tomēr “Knicks” esot sākuši ievākt informāciju par šo speciālistu.

Tāpat tiek ziņots, ka Ņujorkas klubs vēl joprojām esot gatavs atbrīvoties no sava līdera Karmelo Entonija, kuram ir spēkā līgums līdz 2019.gadam. Bez spēlētāja piekrišanas “Knicks” nevar viņu aizmainīt, taču arī izpirkt basketbolista līgumu klubs negrasoties, tāpēc lūkosies pēc maiņas darījuma.

“Knicks” komanda izslēgšanas turnīru nav sasniegusi jau četrus gadus pēc kārtas.

0 Komentāru