“Mavericks” uzbrucējs Pauels par Porziņģi: Viņš ir ļoti, ļoti labs

2 komentāri
“Mavericks” uzbrucējs Pauels par Porziņģi: Viņš ir ļoti, ļoti labs
PA IMAGES/AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Dalasas ”Mavericks” uzbrucējs Dvaits Pauels veltījis atzinīgus vārdus savam komandas biedram Kristapam Porziņģim, atzīstot, ka viņš ir ļoti labs spēlētājs.

Jau ziņojām, ka vairāki Dalasas basketbolisti devās uz Maiami, lai nedaudz vairāk satuvinātos un pavadītu kopā laiku arī treniņu zālē. Šo spēlētāju starpā bijuši arī Porziņģis un Pauels.

Pauels savus secinājumus par latviešu basketbolistu izdarījis tieši pēc Maiami apmeklējuma: ”Viņš ir ļoti, labs,” Pauels sarunā ar “The Dallas Morning News” smejoties teicis, ”Viņš ir ļoti, ļoti labs. Esmu patīkami satraukts, ļoti patīkami satraukts.”

”Viņš ir 221 cm garš un ar vieglumu met no jebkuras vietas. Ir ļoti sarežģīti traucēt viņa metienam. Viņš kustas labi un ir optimālajā spēkā.”

”Tas bija lieliski savākties vienviet un pavadīt kopā laiku ārā no Dalasas. Protams, mēs būsim kopā arī izbraukuma spēlēs, kad sezona sāksies, bet ir labi aiziet kopīgajās komandas vakariņās,” turpināja kanādietis Pauels.

Porziņģis un Pauels oficiālu spēli vienā komandā jau reiz aizvadījuši – 2016. gada 12. februārī pirmgadnieku un otrgadnieku ikgadējajā pasākumā Zvaigžņu spēles nedēļas nogales ietvaros, toreiz abiem pārstāvot Pasaules komandu.

Latvietis šajā mačā bija dalīti komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 30 gūtiem punktiem (30 bija arī Emanuelam Mudiejam), kamēr Pauels bija labākais cīnītājs pēc atlēkušajām bumbām, zem groziem notverot bumbu 11 reižu.

”Mavericks” savu pirmo pārbaudes spēli, gatavojoties 2019./2020. gada sezonai aizvadīs 9. oktobrī pret Oklahomsitijas ”Thunder”, savukārt regulāro sezonu Dalasas komanda iesāks 24. oktobrī pret Dāvi Bertānu un Vašingtonas ”Wizards”.