”Mavericks” īpašnieks: Sākumā negribēju, lai Porziņģis un Dončičs pandēmijas laikā brauktu uz mājām Eiropā

Pievienot komentāru
”Mavericks” īpašnieks: Sākumā negribēju, lai Porziņģis un Dončičs pandēmijas laikā brauktu uz mājām Eiropā
AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Dalasas ”Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans sarunā ar ”The Ticket Sportsradio”, kas bāzēts Dalasā, atklājis, ka pandēmijas sākumā nebija vēlējies uz Eiropu laist komandas līderus Luku Dončiču un Kristapu Porziņģi. Tagad Kjūbans apzinājies, ka toreiz tas nav bijis pareizs lēmums.

”Viena lieta, kur man nebija taisnība, – es sākumā biju ļoti nepieklājīgs, mēģinot panākt to, lai KP un Luka paliktu šeit. Viņi ļoti gribēja braukt mājās, un tā beigu beigās arī bija viņu izvēle. Viņi gribēja braukt mājās un aizbrauca mājās,” izteicās ”Mavericks” īpašnieks.

”Izrādījās, ka Latvija un Slovēnija bija daudz drošākas vietas, tādēļ viņiem bija iespēja tur trenēties un darīt daudz lietu, kas puišiem šeit, ASV, nebija iespējams. Tas mums sniedz nelielu handikapu, viņi šobrīd ir spējīgi pārējos puišus motivēt. Viņi ir nedaudz vairāk gatavi spēlēm, turklāt KP, esot vesels, turpina strādāt ar savu ķermeni, viņš kļūst stiprāks.”

”Mūsu sastāvā ir daudz lietu, par kurām būt patīkami satrauktam,” piebilst Kjūbans.

Tāpat šajā intervijā viņš komentē arī savu potenciālo ierašanos NBA burbulī: ”Es došos uz turieni, šobrīd tikai jautājums – kad? Es neesmu pārliecināts, ka būšu tur ar pirmo spēli, jo man ir trīs bērni. Ja tev ir 13 un 16 gadus vecas meitas, tas rada savu dinamiku.”