”Mavericks” īpašnieks: Porziņģis nākamajā sezonā nespēlēs 82 spēlēs

Pievienot komentāru
”Mavericks” īpašnieks: Porziņģis nākamajā sezonā nespēlēs 82 spēlēs
AP/SCANPIX

NBA kluba Dalasas ”Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans intervijā ar ”SiriusXM” radio izteicās, ka ar Porziņģa veselību klubs nākamajā sezonā būs ļoti uzmanīgs.

Arvien biežāka Nacionālajā basketbola asociācijā komandās paliek tendence ļaut saviem labākajiem spēlētājiem vairākas sezonas spēles, piemēram, šajā sezonā daļu spēļu izlaida Toronto ”Raptors” līderis Kavai Lenards, kurš atgriezās pēc savainojuma. Toronto gadījumā tas nesa panākumus un Lenards izslēgšanas spēlēs bija daudz veselāks, nekā viņš būtu, regulārajā turnīrā nospēlējot katru spēli.

Tāda pati stratēģija nākamajā sezonā tiks izmantota ar Porziņģi. ”Mēs noteikti izmantosim slodzes menedžmentu,” stāsta Kjūbans,: ”Līga bija gudra pasakot, ka to nevar darīt lielajās TV spēlēs un izbraukumā.”

Porziņģis, kurš nav spēlējis kopš pagājušā gada februāra, šajā vasarā tika pie lielākā līguma Latvijas sporta un Dalasas ”Mavericks” kluba vēsturē, viņš piecās sezonās nopelnīs 158 miljonus dolāru pirms nodokļu nomaksas.

Viņš savā pēdējā sezonā (2017-18) vidēji vienā spēlē guva 22,7 punktus, izcīnīja 6,6 atlēkušās bumbas un bloķēja 2,4 pretinieku metienus.