”Mavericks” īpašnieks Kjūbans: Luka Dončičs ar tehnoloģiju palīdzību NBA varētu spēlēt 25 gadus

0 Komentāru
”Mavericks” īpašnieks Kjūbans: Luka Dončičs ar tehnoloģiju palīdzību NBA varētu spēlēt 25 gadus
ZUMAPRESS/SCANPIX

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā NBA kluba Dalasas ”Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans izteicies, ka viņš nebūtu pārsteigts, ja, pateicoties jaunajām tehnoloģijām, spēlētāju karjeras turpmāk tiks paildzinātas.

Kjūbans izteicās, ka slovēņu sensācija Luka Dončičs, kurš līgā nospēlējis vienu gadu, ar tehnoloģiju palīdzību varētu aizvadīt apmēram 25 sezonas.

”Ir jauna tehnoloģija, sonogrammai līdzīga ierīce, kas spēj analizēt cīpslas,” stastīja ”Mavericks” īpašnieks, ”Tomēr pagaidām tā vēl nav pietiekami attīstīta, cerēsim, ka nākotnē tā spēs novērst ar kontaktu saistītās basketbola traumas.”

”Mēs redzējām, ka Dirks Novickis spēlēja 21 gadu NBA, mēs noteikti redzēsim vairāk no tā. Luka Dončičam un citiem pirmgadniekiem, kas tiek draftēti un ir apmēram 18 gadus veci nav iemeslu, lai nespēlētu NBA 25 gadus ar jaunajām un advancētajām tehnoloģijām.”

Vai Kjūbana vārdi piepildīsies? To mēs vēl nezinām, tomēr skaidrs ir tas, ka miljonārs par savu viedokli bija ļoti pārliecināts, kā arī tas, ka spēlētāju traumu iespējamības mazināšana noteikti palīdzētu līgas attīstībai.

0 Komentāru