“Mavericks” īpašnieks Kjubans: Dončičam ir visas iespējas pārspēt Dirku Novicki

Pievienot komentāru
“Mavericks” īpašnieks Kjubans: Dončičam ir visas iespējas pārspēt Dirku Novicki
INSTAGRAM

Nacionālās basketbola asociācijas zvaigznei un Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” komandas biedram Lukam Dončičam ir visas iespējas pārspēt Dirku Novicki un kļūt par visu laiku labāko kluba basketbolistu, portālā “FanSided” teica “Mavs” īpašnieks Marks Kjubans.

Kopš Dalasas ”Mavericks” 2018.gada NBA draftā izvēlējās slovēņu brīnumbērnu Luku Dončiču, daudzi vēlējušies salīdzināt viņu un Dalasas klubu līdz čempionu titulam aizvedušo Dirku Novicki.

”Vai Luka varētu pārspēt Dirku? Jā, tā kā es domāju, ka spēle ir pietiekami mainījusies, šodien tā ir daudz atklātāka nekā tas bija, kad Dirks pirmo reizi iekļuva līgā. Viņam ir priekšrocību, un viņš var kļūt par MVP, viņš var iegūt titulu. Es vismaz ceru, ka viņš to izdarīs! Un es zinu, ka arī Dirks cer, ka viņš to izdarīs. Viņi ir labi draugi un atbalsta viens otru,” teica Kjubans.

Novckis savā karjerā piedalījies 14 Visu zvaigžņu spēlēs, ticis iekļauts 12 NBA sezonas izlašu rindās, bijis regulārās sezonas MVP, NBA čempions un fināla MVP, kā arī “Mavs” visu laiku rezultatīvākais un NBA sestais rezultatīvākais spēlētājs.

Dirka pārspēšana prasīs ļoti iespaidīgu sniegumu daudzu gadu garumā. Sākums Dončičam ir izdevies. Lai izdodas arī turpinājums.