”Mavericks” īpašnieks: Es ticu, ka Porziņģis vēl nav rādījis savu labāko basketbolu

0 Komentāru
”Mavericks” īpašnieks: Es ticu, ka Porziņģis vēl nav rādījis savu labāko basketbolu
USA TODAY SPORTS / SCANPIX

Aizvadītajā naktī Dalasas ”Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans izklāstīja par savu redzējumu attiecībā uz latviešu superzvaigznes rādīto spēli Nacionālās basketbola asociācijas laukumos.

Porziņģis bieži saskāries ar savainojumiem un nonācis komandas lazaretē, ne mazāk reižu arī ticis apspriests viņa status komandā un potenciālas aizmainīšanas iespējas. Kluba īpašnieks gan šo visu tagad ir kliedējis.

“Tā nav tiesa. Kādēļ gan lai es ko tādu darītu?! Tamlīdzīgās maiņās allaž paliec zaudētājos. Aizmainot superzvaigzni, nav iespējams no darījuma izkļūt kā uzvarētājam,” saka Kjūbans.

“Allaž uzskatīju, ka Porziņģis vēl nebija sasniedzis savu karjeras pīķi, un tagad jūs paši redzat, kādēļ mēs viņu neaizmainījām. Viņš ir lielisks spēlētājs un labs čalis – man ar viņu bijusi tikai laba pieredze, tad kādēļ gan lai es viņu aizmainītu?!” turpina īpašnieks.

Ne pa velti Kjūbans šobrīd tik augstu vērtē latviešu garo spēlētāju, kurš pēdējā laikā rāda Zvaigžņu spēļu cienīgu sniegumu.

“Lūk, šis ir vienradzis – viņš dara arvien vairāk vienradža lietu. Ticu, ka viņš vēl nav rādījis savu labāko basketbolu un zinu, ka Kristaps ir augstākā kalibra zvaigzne NBA,” pievienoja Kjūbans.

Kristaps Porziņģis septiņās spēlēs pēc kārtas guvis vairāk par 20 punktiem un atzina, ka ir gandarīts gan par pašsajūtu, gan arī to, kā mainījusies viņa loma un izmantošana laukumā.

“Ķermeņa pašsajūta ir labākā, kāda tā bijusi ilgā laika posmā, un šā treneru štāba redzējums par manu spēli laukumā daudz vairāk atbilst tam, kādas domas ir arī man pašam. Tas ir visu interesēs, lai no manis dabūtu ārā visu to labāko,” atzina Kristaps.

Kā ierasts, Porziņģim tika vaicāts arī par sadarbību un attiecībām ar Dončiču: “Uzskatu, ka varam kļūt par vienu no labākajiem duetiem līgā. Patiesi tā uzskatu. Tagad vairāk komunicējam savā starpā, un tas ir ļoti svarīgi. Esam labi sākuši sezonu, un man patīk spēlēt kopā ar Luku. Ir grūti atrast tāda tipa talantu, un tas ir jānovērtē. Viņš visiem atvieglo spēli un piesaista ļoti lielu daļu uzmanības, atbrīvojot pārējos.”

0 Komentāru

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Rīgas ”Dinamo” 64 sekundēs ielaiž trīs ripas un zaudē Hārtlija "Avangard"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs