“Mavericks” iesniegusi oficiālu protestu par tiesnešu lēmumu spēlē pret “Hawks”

0 Komentāru
“Mavericks” iesniegusi oficiālu protestu par tiesnešu lēmumu spēlē pret “Hawks”
REUTERS/SCANPIX

Kristapa Porziņģa pārstāvētais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Dalasas “Mavericks” iesniedzis oficiālu protestu par tiesnešu lēmumu spēlē pret Atlantas “Hawks”.

Kā zināms, “Mavericks” bez Kristapa Porziņģa un Lukas Dončiča sastāvā sestdien piekāpās “Hawks” ar 107:111. Diez gan skandalozs izvērtās mača noslēgums, kad desmit sekundes pirms pamatlaika beigām tiesneši ieskaitīja “Hawks” gūtos punktus,  neskatoties uz to, ka bumba grozā tika iemesta pēc svilpes.

Viens no mača tiesnešiem skaidrojis, ka tā bija netīša svilpe, līdz ar to pēc viņu domām pārkāpums nav bijis. Iesniegto protestu “Mavericks” pamato ar “kļūdainu noteikumu piemērošanu” un vēlas, lai spēles pēdējās sekundes pirms pretinieku gūtā groza tiktu pārspēlētas.

NBA vēsturē sekmīgi bijuši tikai trīs protesti, turklāt decembrī līga noraidīja Hjūstonas “Rockets” protestu par Džeimsa Hārdena neieskaitīto triecienu grozā no augšas spēlē pret Sanantonio “Spurs”.

Tāpat sociālajos tīklos par notikušo “Mavericks” spēlē tiesnešus kritizēja komandas īpašnieks Marks Kjubans. Līga vēsta, ka potenciālie soda mēri būšot skaidri pēc iesniegtā protesta izskatīšanas. Līdz šim sodos par tiesnešu kritizēšanu Kjūbans kopumā jau samaksājis vairāk kā divus miljonus dolāru.

0 Komentāru