Maikls Džordans un viņa pieci dažādie, treniņtērpiem pieskaņotie “Ferrari”

Pievienot komentāru
Maikls Džordans un viņa pieci dažādie, treniņtērpiem pieskaņotie “Ferrari”
Foto: libertycitys.com

Jau svētdien ESPN pārraidīs pirmo filmu no desmit dokumentālo filmu cikla par leģendāro, pasaules lielākās daļas vērtējumā visu laiku labāko basketbolistu Maiklu Džordanu “Pēdējā deja”.

Kā izteicies pats seškārtējais NBA čempions, neviens nekad nebūs redzējis tik briesmīgu Maiklu Džordanu. Mēs par to varēsim spriest sākot ar 19.aprīli.

Tomēr vēl pirms pirmizrādes, daudzi Maikla bijušie partneri un pretinieki steidz dalīties atmiņās par Viņa Gaisību.

Džordana Vašingtonas “Wizards” laiku komandas biedrs Džareds Džefrīss podkāstā “Wizards Talk” atcerējās, kā Antuāns Vokers reiz neveiksmīgi centās palielīties ar savu jauniegūto “Ferrari”.

“Mēs bijām Čikāgā trenera Tima Grovera sporta zālē. Antuāns Vokers ieradās savā jaunajā “Ferrari”, par ko bija ļoti lepns. Džordanam to tikai vajadzēja. Maikls apsolīja katru nedēļas dienu ierasties dažādas krāsas “Ferrari”, kas pieskaņoti viņa “Jumpman” treniņtērpam. Un Maikls turpmākās piecas dienas ieradās dažādas krāsas “Jumpman” treniņtērpos un tiem pieskaņotos “Ferrari”, ar smaidu atcerējās Džefrīss.

Pilnīgi noteikti, šis ne tuvu nav vienīgais stāsts par to, ka ļoti maz ir stāstu par to, ka Džordana izaicināšana kādam būtu beigusies labi.

Mums atliek gaidīt svētdienu un Maikla “Pēdējās dejas” pirmizrādi. Starp citu ārpus ASV to pārraidīšot “Netflix”.