Maiami ”Heat” zaudē līderus un pirmajā finālsērijas mačā piedzīvo sagrāvi pret “Lakers”

REUTERS/SCANPIX

Losandželosas “Lakers” trešdien Nacionālās basketbola asociācijas finālsērijas pirmajā spēlē ar 116:98 uzvarēja Maiami ”Heat”.

Beigu rezultāts īsti neatspoguļo spēles gaitu – trešajā ceturtdaļā “Lakers” pārsvars sasniedza 30 punktus. Ceturtajā ceturtdaļā, laukumā pārsvarā atrodoties rezervistiem, “Heat” samazināja pretinieku pārsvaru zem 20 punktiem.

Lielākus vai mazākus savainojumus guva trīs Maiami zvaigznes – Gorans Dragičs, Bams Adebajo un Džimijs Batlers. Pēdējais pēc potītes pagriešanas atgriezās laukumā, bet Dragičs un Adebajo spēlēja vien attiecīgi 15 un 21 minūti.

Uzvarētājiem Entonijs Deiviss guva 34 punktus un Lebronam Džeimsam līdz “tripple double” pietrūka viena piespēle – 25 punkti, 13 atlēkušās bumbas un 9 rezultatīvas piespēles.

“Heat” rindās Batlers guva 23, Kendriks Nans 18 un Tailers Hiro 14 punktus.

Sērijas otrā spēlē notiks naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika.