Maiami “Heat” revanšējas Bertāna “Wizards” par ceturtdienas zaudējumu

2 komentāri
REUTERS/SCANPIX

Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards” naktī uz sestdienu Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēlē ar 95:122 zaudēja Maiami “Heat”.

Bertāns šoreiz spēlēja 16 minūtes un guva 9 punktus. Dāvis aizmeta garām savu vienīgo divpunktnieku, iemeta abus tālmetieniem, visus trīs soda metienus, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un vienu metienu bloķēja.

Neveiksmīgu maču aizvadīja Bredlijs Bīls. “Wizards” līderis pirms spēles bija NBA rezultaīvākais spēlētājs ar 34,8 punktiem vidēji spēlē. Šonakt Bīls aizmeta garām pirmos 13 metienus, līdz trešajā ceturtdaļā trāpīja vienu trīspunktnieku. Bredlijs iemeta 4 sodus, maču pabeidzot ar 7 punktiem. Šosezon nevienā spēlē Vašingtonas aizsargs nebija guvismazāk par 25 punktiem.

Rezultatīvākais “Wizards” rindās bija Anžeja Pasečņika vietā nolīgtais ukrainis Aleksejs Leņs ar 18 punktiem.

“Heat” komandā Kendrikam Nanam 25 un Bamam Adebajo 21 punkts.

2 komentāri

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu