Luka Dončičs pirms spēles ar ”Lakers” satiek slovēņu puiku, kura ārstēšanai palīdzēja savākt 2 miljonus dolāru

Pievienot komentāru
Luka Dončičs pirms spēles ar ”Lakers” satiek slovēņu puiku, kura ārstēšanai palīdzēja savākt 2 miljonus dolāru
TWITTER/MavsCare

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Dalasas ”Mavericks” zvaigzne Luka Dončičs pirms vakardien aizvadītās spēles saticis 22 mēnešus veco slovēni Krisu Zudiču, kura ārstēšanai Dončičs palīdzēja savākt 2,2 miljonus ASV dolāru.

Jau ziņots, ka Dončiča un Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā ”Mavericks” vienība ar 114:100 pārspēja Losandželosas ”Lakers”, tādā veidā pārtraucot Kalifornijas komandas 10 uzvaru sēriju.

Zudičs Losandželosā bija ieradies ar savu ģimeni un galvenais iemesls bija tālajam ceļam uz ASV bija saņemt medicīnisko palīdzību, kas vitāli nepieciešama zēna izdzīvošanai.

Kriss Zudičs sirgst ar retu ģenētiski iemantotu muguras muskuļu atrofiju, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu. Pēc diagnozes noteikšanas zēna ģimenei tika paziņots, ka slimības ārstēšana izmaksās vairāk nekā divus miljonus ASV dolāru.

Zēna vecākiem šādas naudas summas nebija, tādēļ tika iesākta publiska līdzekļu vākšana, kas jaunu līmenī sasniedza tad, kad tajā iesaistījās Dončičs un citas Slovēnijas sporta zvaigznes.