Komentāri
Losandželosas ”Lakers” komanda aicina atrādīties Rolandu Šmitu
Foto: Alba Pacheco / EnCancha

Bijušais basketbola kluba ”Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžeris Mārtiņs Bērziņš, kurš šobrīd pārstāv latviešu basketbolistu Rolandu Šmitu, savā ”Twitter” kontā paziņoja, ka sportists ir saņēmis uzaicinājumu atrādīties Losandželosas ”Lakers” pirmsdrafta treniņā.

Ir zzinams arī, ka par Madrides ”Fuenlabrada” uzbrucēju Šmitu ir ieinteresētas arī tādas komandas kā Bostonas ”Celtics”, Fīniksas ”Suns” un Bruklinas ”Nets”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl