Losandželosā tiks sadalītas NBA sezonas labāko spēlētāju un treneru balvas

Pievienot komentāru
Losandželosā tiks sadalītas NBA sezonas labāko spēlētāju un treneru balvas
TWITTER

NBA paziņojuši finālistus cīņā par sešām balvām, kas tiks pasniegta labākajiem aizvadītās sezonas spēlētājiem.

NBA pasniegs balvas vairākās nominācijās: Kia NBA vērtīgākais spēlētājs, gada debitants, gada aizsardzības spēlētājs un citas balvas. Tiks paziņots arī sezonas labākais NBA basketbola treneris aizvadītajā sezonā.

Autobūves uzņēmums “Kia” šodien izvirzījis balvu nominantus un pirmdien tika paziņoti balvu kandidāti.

Balvu saņēmējus paziņos pirmdien īpašā ceremonijā Losandželosā.

Balvu finālistu balsojumā piedalās arī sporta mediju pārstāvji.

Kandidāti uz vērtīgākā spēlētāja balvu: Jannis Adetokunbo no Milvoki “Bucks”, Pols Džordžs no Oklahomasitijas “Thunder”, Džeimss Hārdens no Hjūstonas “Rockets”.

Uz gada debitanta balvu pretendē Deandres Aitons no Fīniksas “Suns”, Luka Dončičs no Dalasas “Mavericks” un Trejs Jangs no Atlantas “Hawks” vienības.

Sezonas labākā rezervista balvas nominācijā iekļauti spēlētāji: Domants Sabonis no Indianas “Pacers”, Montrels Harels un Lū Viljamss no Losandželosas “Clippers”.

Uz gada aizsardzības spēlētāja titulu pretendē Jannis Adetokunbo no Milvoki “Bucks”, Pols Džordžs no Oklahomasitijas “Thunder” un Rūdijs Gobērs no Jūtas “Jazz”.

Gada izaugsmes nominācijā izvirzīti De’Ārons Fokss no Sakramento “Kings”, Diandželo Rasels no Bruklinas “Nets” un Paskāls Siakams no Toronto “Raptors”.

Gada labākā trenera nominācijā izvirzīts Milvoki “Bucks” stūrmanis Maiks Budenholzers, Maikls Melouns no Denveras “Nuggets” un Doks Riverss no Losandželosas “Clippers”.

Pasākuma laikā balvu par mūža ieguldījumu saņems Maģiskais Džonsons un Lerijs Bērds un īpašu mediju balvu saņems žurnāliste Roberta Robinsa.