Lomaža ASVEL pēdējo sekunžu drāmā zaudē “Crvena zvezda”

EUROLEAGUE.NET

Riharda Lomaža Vilerbānas ASVEL piektdien “Turkish Airlines” Eirolīgas mačā ar 80:83 zaudēja Belgradas “Crvena zvezda” basketbolistiem.

Vēl 40 sekundes līdz mača beigām ASVEL bija 5 punktu deficīts 75:80. Pēc Lomaža tālmetiena mājnieki vispirms samazināja rezultāta starpību, un pēc Deivida Laitija pārtvertās piespēles un diviem punktiem panāca neizšķirtu 80:80.

Viesu rīcībā palika 15 sekundes, kuru izskaņā Kevins Panters trāpīja tālmetienu. Pēc minūtes pārtraukuma bumbu piespēlēja Lomažam, tomēr viņa izmisīgo metienu bloķēja Vladimirs Štimacs, un “Crvena Zvezda” svinēja dramatisku uzvaru 83:80.

Lomažs spēlēja 24 minūtes un guva 14 punktus. Rihards trāpīja 2 no 6 divpunktniekiem, 2 no 4 tālmetieniem, 4 no 5 soda metieniem, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izdarīja 2 rezultatīvas piespēles un pārtvēra vienu piespēli.

ASVEL rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Adrians Peins. Uzvarētājiem 21 punktu guva savulaik Latvijā spēlējušais Štimacs un 18 punktus uzvaru nesošā metiena autors Panters.