Lietuvas izlases treneris Adomaitis pamatīgi ”aizsvilstas” preses konferencē, vēršoties pret tiesnešiem

Pievienot komentāru
Lietuvas izlases treneris Adomaitis pamatīgi ”aizsvilstas” preses konferencē, vēršoties pret tiesnešiem
AFP/SCANPIX

Lietuvas izlases galvenais treneris Daiņus Adomaitis pēc Lietuvas izlases zaudējuma FIBA Pasaules kausa izcīņā asi vērsies tiesnešu virzienā gan šīs, gan iepriekšējās spēles sakarā.

Jau ziņojām, ka lietuvieši ar 75:78 atzina Francijas pārākumu, tādā veidā pazaudējot cerības iekļūt PK ceturtdaļfinālā.

”Otrā spēle pēc kārtas: viena spēle pret Austrāliju – mēs spēlējam regbiju, otrā spēle [pret Franciju] mēs nevaram spēlēt ar kontaktu, šis ir sasodīts joks! Tas nav basketbols, tā nav sistēma,” asi pēcspēles konferencē komentē Adomaitis.

”Kam viņiem vajadzīga atkārtojumu sistēma? Tev nav jābūt gudram, tev jābūt godīgam. Apturi spēli un dodies noskatīties epizodi.”

Tāpat galvenais treneris uzskata, ka tas ir negodīgi pret komandas spēlētājiem, kuri 2 mēnešus pavadājuši bez ģimenēm, cītīgi trenējoties.

Adomaitis preses konferencē pat nebaidījies lamāties un, visticamāk, par to un, iespējams, arī izteikumiem par tiesāšanu saņems sodu.

Video tiek izmantota necenzēta leksika! 

Visvairāk tiesnešu kļūdu sakarā tikusi apspriesta epizode, kad Lietuvas centra spēlētājs Jons Valenčūns izpildīja soda metienu pie -1, kad spēlē bija palikušas vien 30 sekundes. Bumbu no stīpas nosita Rūdijs Gobērs, taču tas tika izdarīts nepareizi, tiesnešiem nepamanot.