“Liepāja” LIBL spēlē pārliecinoši uzvar “Latvijas Universitāti”

Pievienot komentāru
“Liepāja” LIBL spēlē pārliecinoši uzvar “Latvijas Universitāti”
BK LIEPĀJA

Pirmajā sestdienas “Pafbet” Latvijas-Igaunijas basketbola līgas (LIBL) čempionāta spēlē “Liepāja” ar 79:62 uzvarēja “Latvijas Universitāti”.

Liepājnieki bija vadībā visa mača gaitā un atļāva samazināt rezultāta starpību vien otrajā puslaikā.

Uzvarētāju labā 18 punkti un sešas atlēkušās bumbas Guntim Sīpoliņam, 16 punktus sakrāja Dāvis Geks, 15 punkti un deviņas rezultatīvas piespēles, bet arī sešas kļūdas Renāram Birkānam, bet četri punkti un desmit atlēkušās bumbas Iļjam Gromovam.

Viesu rindās, kuri arī plaši variēja sastāvu, ar 17 punktiem izcēlās Edvards Mežulis.

Pirmā apļa spēlē spraigā cīņā ar 83:82 uzvarēja “Liepāja”.

Vēl sestdien tiksies “Ventspils” un “Ogres”, kā arī “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” un “VEF Rīga” komandas.

Latvijas komandu tabulā līdere ar septiņām uzvarām septiņās spēlēs ir “VEF Rīga”, tālāk ar sešiem panākumiem septiņos dueļos ir “Ventspils”, trešā ar trim uzvarām sešos mačos ir “Ogre”, bet ceturtā ar trim uzvarām astoņās spēlēs ir “Liepāja”.

Divi panākumi sešās cīņās ir “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, bet pēdējā ar astoņiem zaudētiem mačiem ir “Latvijas Universitāte”.

Jau ziņots, ka pamatturnīrā komandas mačus aizvadīs tikai savu valstu robežās. Sākotnēji bija paredzēts, ka no 3.oktobra līdz 5.decembrim notiks 30 spēles Latvijas komandu starpā, kamēr savu miniturnīru izspēlē arī septiņas Igaunijas komandas.

Ņemot vērā Covid-19 straujo izplatību, nolemts, ka pamatturnīrs tiks izspēlēts divās atsevišķās grupās – Igaunijas un Latvijas -, katrā no tām aizvadot četru apļu turnīru.

Šobrīd vēl notiekot diskusijas par to, kādā veidā tiks izspēlēts izslēgšanas turnīrs.