Lielākā daļa NBA spēlētāju vēlas turpināt sezonu

Pievienot komentāru
Lielākā daļa NBA spēlētāju vēlas turpināt sezonu
ZUMAPRESS/SCANPIX

Lielākā daļa Nacionālās basketbola asociācijas spēlētāju vēlas turpināt sezonu, ziņo ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis.

Jau ziņots, ka Milvoki “Bucks” trešdien izlēma boikotēt izslēgšanas turnīra spēli pret Orlando “Magic”. Šādu lēmumu izraisīja solidarizēšanās ar policijas Viskonsinas štata Kenošas pilsētā sašauto afroamerikāni Džeikobu Bleiku, kurš gūto muguras ievainojumu dēļ visticamāk visu atlikušo dzīvi būs paralizēts.

NBA paziņoja, ka tiks atliktas trīs trešdienas vakarā paredzētās spēles – Milvoki “Bucks” pret Orlando “Magic”, Hjūstonas “Rockets” pret Oklahomasitijas “Thunder”, un Losandželosas “Lakers” pret Portlendas “Trail Blazers”.

“Bucks” piemēram vēlāk sekoja arī sieviešu basketbola, futbola un beisbola līgas, kā arī ceturtdienas spēles atceltas tenisa turnīrā Ņujorkā.

“ESPN avoti ziņo, ka vairāki Losandželosas “Lakers” vadošie spēlētāji un citi basketbolisti līdz agram rītam pārrunāja jautājumus par problēmām “burbulī”. Starp līgas zvaigznēm, kas plkst.11 pēc vietējā laika uzsāks tikšanos, ir optimisms, ka lielākā daļa basketbolistu vēlas turpināt izslēgšanas turnīru,” tviterī raksta Vodžnarovskis.

Tāpat Vodžnarovskis ziņo, ka šorīt pārrunās par “play-off” atsākšanu piedalījušies klubu īpašnieki, līgas amatpersonas, treneri un spēlētāji. Spēlētājiem un līgas valdei šobrīd sākusies atsevišķa sanāksme.

Ceturtdien NBA izslēgšanas turnīra spēle jāaizvada Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Dalasas “Mavericks”, taču nav zināms, vai mačs notiks.