Lidojošais monstrs Viljamsons NBA Uzlecošo Zvaigžņu spēlē sarīko “danku” parādi un salauž grozu

AP/SCANPIX

Naktī uz sestdienu Nacionālās basketbola asociācijas Uzlēcošo Zvaigžņu spēlē ASV izlase ar 151:131 uzvarēja Pasaules izlasi, kurā spēlēja arī Kristapa Porziņģa komandas biedrs Luka Dončičs.

Uzvarētāju komandā Eriks Paskals guva 23, Kolins Sekstons 21 un Mailss Bridžess 20 punktus.

Starp jaunajām Pasaules zvaigznēm rezultatīvākie ar 27 un 22 punktiem bija ĀrDžejs Barets un Brendons Klarks. Dončiča kontā 16 punkti un 5 rezultatīvas piespēles.

Skaties NBA Visu Zvaigžņu spēles notikumus video satura platformā Go3. Uzzini vairāk šeit!

Dažādos veidos izcēlās jaunā NBA superzvaigzne Zaions Viljamsons. Otrās ceturtdaļas beigās Ņūorleānas “Pelicans” uzbrucējam izpildot kārtējo “danku”, izdevās salauzt Čikāgas “United Center” grozu.

Spēles pēdējā minūtē, kad mača uzvarētāja liktenis jau bija izšķirts, Viljamsons sarīkoja “danku” parādi. Vienkāršākos risinājumus Zaions neizvēlējās, kā rezultātā bumba spītīgi negāja grozā…