Latvijas vīriešu basketbola izlase pārbaudes spēlē pārspēj Šveici

BASKET.LV

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien pārbaudes spēlē Saldū ar 85:66 pārspēja Šveici.

Latvijas izlases rindās rezultatīvākais ar 28 gūtiem punktiem bija Rihards Lomažs, savukārt 14 punktus guva Artūrs Kurucs. Klāvam Čavaram  spēlē 13 atlēkušās bumbas un desmit punktu.

Savukārt Šveices izlasē ar 15 punktiem izcēlās Roberto Kovacs, bet Tonijs Rokaks guva 12 punktus .

Spēli aktīvāk sāka Šveices izlase, pirmajās divās ar pusi minūtēs izvirzoties vadībā ar 9:1, bet pēc pirmajām piecām spēles minūtēm rezultāts bija 17:9 šveiciešu labā.

Otrajā ceturtdaļā spēle izlīdzinājās. Pusotru minūti pēc ceturtdaļas sākuma Artūrs Kurucs bija precīzs no tālmetiena līnijas, samazinot rezultāta starpību līdz 23:27, bet sestajā ceturtdaļas minūtē viņa precīzais trīspunktu metiens ļāva Latvijai izlīdzināt rezultātu 33:33, bet pēc pusminūtes Vernera Koha precīzais trīspunktu metiens ļāva Latvijai izvirzīties vadībā ar 36:35. Otrā ceturtdaļa noslēdzās neizšķirti ar 39:39.

Tālākā spēles gaitā Latvijas izlase vadību vairs neizlaida no rokām un turpināja palielināt pārsvaru.

Abas komandas gatavojas 2023.gada Pasaules kausa izcīņas priekškvalifikācijas turnīram, ko Latvijas vienība aizvadīs Rīgā no 7. līdz 13.augustam.