Latvijas vārds skaļi skan NBA! Atceries Porziņģa piecas spilgtākās karjeras spēles

0 Komentāru
Latvijas vārds skaļi skan NBA! Atceries Porziņģa piecas spilgtākās karjeras spēles
Foto: EPA/SCANPIX

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis spoži pieteicis sevi NBA, šosezon jau piecās spēlēs gūstot vairāk nekā 30 punktus. Portāls ”Skaties.lv” piedāvā atskatīties uz piecām Porziņģa rezultatīvākajām un spilgtākajām spēlēm NBA karjerā!

Kristapa komandas biedrs Eness Kanters domā, ka latvietis spēlē MVP (vērtīgākā spēlētāja) līmenī. ”Viņš joprojām ir ļoti, ļoti jauns. Bet Deriks Rouzs par MVP tika atzīts 23 gadu vecumā. Es domāju, ka Kristaps šogad būs starp MVP kandidātiem,” pēc spēles teica ”Knicks” centrs. Mums, savukārt, ir iespēja atskatīties uz piecām spilgtākajām spēlēm līdzšinējā Porziņģa karjerā!

1. “MVP, MVP” – skandē Ņujorkas ”Madison Square Garden” arēna

2017. gada 31. oktobris

Foto: AP/SCANPIX

Porziņģis piecēla kājās ”Madison Square Garden” arēnu, gūstot 38 punktus un uzstādot savu NBA karjeras rekordu. Tāpat liepājnieks piecās no aizvadītajām sešām spēlēm katrā iemetis vismaz 30 punktus, kļūstot par pirmo jauno spēlētāju kopš leģendārā Maikla Džordana, kurš kādu no pirmajām trijām NBA sezonām sācis ar šādu veikumu.

2.  Porziņģis iemet 35 punktus pret Detroitas “Pistons” un labo Andra Biedriņa rekordu

2016. gada 17. novembris

Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Pret ”Pistons” Porziņģis no spēles trāpīja 13 no 22 metieniem. Viņš realizēja desmit no 15 divpunktniekiem, trīs no septiņiem trejačiem un sešus no septiņiem “sodiņiem”. Porziņģis tajā mačā laboja arī NBA spēlējušo latviešu rezultativitātes rekordu, jo savulaik Andris Biedriņš 2006.gadā pret Denveras “Nuggets” guva 31 punktu.

3. Porziņģis ”plosās” un palīdz “Knicks” sagraut NBA vicečempioni “Cavaliers”

2017. gada 30. oktobris

Foto: AP/SCANPIX

Porziņģis guva 32 punktus. Latvietis trāpīja 11 no 22 divpunktu raidījumiem, divus no pieciem tālmetieniem un četrus no pieciem soda metieniem. Tāpat latvietis savāca 12 atlēkušās bumbas, noformējot ”double-double”.

4. Porziņģis ”ielādē” 31, taču sarūgtināt bijušo komandas biedru nesanāk

2017. gada 20. oktobris

Foto: AFP/SCANPIX

Porziņģis viesojās pie ”Thunder” komandas, kuras rindās spēlēja bijušais latvieša komandas biedrs Karmelo Entonijs. Latvietis parādīja, kur “vēži ziemo”, gūstot 31 punktu. Liepājnieks grozā raidīja deviņus no 19 divpunktniekiem un divus no sešiem trīspunktniekiem, kā arī septiņus no deviņiem “sodiņiem”, turklāt savāca 12 atlēkušas bumbas zem groziem!

5. Porziņģa 30 gūtie punkti ļauj “Knicks” komandai tikt pie pirmā panākuma sezonā

2017. gada 28. oktobris

Foto: AFP/SCANPIX

Porziņģis kļuva par spēles varoni, jo spēlē pret ”Nets” ne tikai guva 30 punktus, bet arī izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un bloķēja trīs metienus.

0 Komentāru