Komentāri

Latvijas Universitātes basketbola komandas pieredzējušākie spēlētāji Pēteris Rēķis, Linards Jaunzems un Jānis Eiduks interesantā un amizantā veidā iepazīstinājuši ar vienības pirmgadniekiem.

Latvijas Universitātes komanda katru gadu veic plašu sastāva rotāciju, piesaistot gados jaunus un talantīgus basketbolistus. Arī šis gads nav izņēmums. Tomēr šoreiz komanda izdomājusi visai radošu veidu, kā iepazīstināt ar ”jauniņajiem”. Vērtētāju lomās iejutās Pēteris Rēķis, Linards Jaunzems un Jānis Eiduks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Latvijas Universitātes basketbolisti radošā un smieklīgā veidā iepazīstina ar jaunajiem spēlētājiem

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl