Komentāri
Latvijas sarūgtinātās Melnkalnes treneris Tanjevičs atkāpjas no amata
Tanjevičs atkāpjas Foto: Tanjevičs beidz karjeru Melnkalnes valstsvienībā (Foto: Vid Ponikvar / Sportida/SIPA/SCANPIX)

Melnkalnes basketbola izlases galvenais treneris Bogdans Tanjevičs atkāpies no amata, vēsta Melnkalnes Basketbola federācija (KSCG).

Kā vēstīts, Melnkalne svētdien Eiropas čempionāta astotdaļfinālā ar 68:100 kapitulēja Latvijai, kas vēlāk ceturtdaļfinālā ar 97:103 atzina Slovēnijas izlases pārākumu. Patlaban 70 gadus vecajam Tanjevičam esot piedāvāts turpināt sadarbību, taču viņš izlēmis atkāpties no amata un neturpināt trenera gaitas. Līdz ar to savu trenera karjeras pēdējo spēli viņš aizvadīja pret Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta KSCG, Tanjevičs neaiziet no basketbola un apmācīs Melnkalnes jaunos trenerus. Tanjevičs Melnkalnes izlasi vadīja kopš 2015.gada oktobra. Kā savus pēctečus viņš pirmdien minēja Dejanu Radonjiču vai Duško Ivanoviču, kuru pēdējās darba vietas bija attiecīgi Serbijas klubs Belgradas “Crvena Zvezda mts” un Krievijas komanda Maskavas apgabala “Himki”.

Tanjevičs 1971.gadā 24 gadu vecumā beidza basketbolista karjeru, uzreiz uzsākot trenera gaitas. 1979.gadā viņš aizveda tobrīd Dienvidslāvijas sastāvā esošās Bosnijas un Hercegovinas klubu Sarajevas “Bosna” līdz Eiropā prestižākā klubu turnīra titulam.

1981.gadā viņa vadībā Dienvidslāvija izcīnīja Eiropas čempionāta sudraba medaļas, bet 1999.gadā Tanjevičs aizveda Itāliju līdz kontinenta čempionu titulam. Savukārt 2010.gadā Tanjeviča stūrētā Turcijas izlase izcīnīja FIBA Pasaules kausa sudraba medaļas.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl