Latvijas Lāzers ir dzīvs – Bertāns trāpa pagarinājuma pēdējā minūtē, “Wizards” pārspēj Saboņa “Pacers”

AFP/SCANPIX

Dāvja Bertāna Vašingtonas ”Wizards” naktī uz sestdienu pēc Latvijas Nacionālās basketbola asociācija sezonas spēlē pagarinājumā ar 135:134 uzvarēja Domanta Saboņa Indianas ”Pacers”.

34 sekundes pirms pagarinājuma beigām Bertāns trāpīja sarežģītu trīspunktnieku, izvirzot “Wizards” vadībā 134:131. Nākamajā uzbrukumā “Pacers” aizsargs Kriss Duarte aizmeta garām tālmetienu, un lietuvietis Domants Sabonis 6,7 sekundes līdz mača beigā uzsita sodu pret Kailu Kuzmu.

Vašingtonas uzbrucējs iemeta vienu soda metienu, Malkolms Brogdons vēl paguva trāpīt tālmetienu un “Wizards” svinēja pir Vašingtonasmo uzvaru sezonā 135:134.

Bertāns kopā spēlēja 23 minūtes un guva 17 punktus. Dāvis trāpīja vienu no četriem divpunktniekiem, četrus no deviņiem tālmetieniem, visus trīs soda metienus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, vienu bumbu pārtvēra un spēli beidza ar labaāko lietderības koeficientu komandā +11.

“Wizards” komandā Spensers Dinvidijs guva 34 un Kuzma 26 punktus.

“Pacers” rindās Mailsam Tērneram 40 punkti un desmit atlēkušās bumbas. Sabonis guva 28 punktus, izcīnījas 9 bumbas pie groziem un atdeva 7 rezultatīvas piespēles.

Nākamajā spēlē “Wizards” pirmdien izbraukumā tiksies ar Bruklinas “Nets”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” piedzīvo minimālu zaudējumu pret Maskavas CSKA

Porziņģim aizvadot izcilu pagarinājumu, ”Mavericks” dramatiskā mačā uzvar "Clippers" un revanšējas par svētdienas zaudējumu

Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere - noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

"Liverpool" otro nedēļu pēc kārtas iesit četrus vārtus un sagrauj "Southampton"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" gaida nopietns pārbaudījums - CSKA arī šosezon ir viens no spēcīgākajiem KHL klubiem

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē