Latvijas basketbolistiem mainīgas sekmes Itālijas A sērijas spēlēs

Pievienot komentāru
Latvijas basketbolistiem mainīgas sekmes Itālijas A sērijas spēlēs
LEGABASKET.IT

Latvijas basketbolists Jānis Blūms guva trīs punktus Redžo di Emīlijas “UnaHotels” uzvarā, bet Artūra Strautiņa un Inga Jakoviča sestdien kopā gūtie 22 punkti nebija pietiekami Varēzes “Openjobmetis” uzvarai.

Blūma pārstāvētā Redžo di Emīlijas “UnaHotels” mājās ar 83:67 pārspēja Brešas “Germani”.

Blūms spēlēja sešas minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā guva trīs punktus, trāpot vienu no trim tālmetieniem. Viņam arī viena atlēkusī bumba un lietderības koeficients divi.

Zaudējumu savās mājās bija spiesti piedzīvot Varēzes “Openjobmetis” basketbolisti, kuri ar 73:85 (23:29, 16:24, 21:15, 13:17) zaudēja Boloņas “Virtus” komandai.

Jakovičs spēlēja 23 minūtes un 20 sekundes, sakrājot 13 punktus. Viņš realizēja divus no septiņiem tālmetieniem un divus no trim divpunktu metieniem, kā arī trīs no četriem soda metieniem. Tāpat viņš izcīnīja četras atlekušās bumbas, reizi pārķēra bumbu, divreiz pārkāpa noteikumus un tika pie efektivitātes koeficienta 11.

Strautiņš laukumā pavadīja 31 minūti un 16 sekundes, grozā raidot vienu no četriem divpunktu, vienu no pieciem tālmetieniem, un četrus no pieciem “sodiņiem”. Viņš arī izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, divreiz kļūdījās un reizi pārķēra bumbu, vienreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja četras piezīmes un tika pie efektivitātes koeficienta 11

Latviešu pārstāvētajā komandā jau ierasti rezultatīvākais bija Luiss Skola, kurš guva 23 punktus.

Varēzes komanda piecās spēlēs tikušas pie divām uzvarām, kas dod desmito vietu, bet Blūma pārstāvētā Redžo di Emīlijas “UnaHotels” ar trim panākumiem piecos mačos pakāpusies uz piekto vietu. A sērijā šosezon spēlē 16 komandas.