Latvijas basketbolisti zaudē Bulgārijai un paliek bez Eiropas čempionāta

Latvijas basketbola izlase sestdien 2022.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē ar 65:66 “Arēnā Rīga” ar zaudēja Bulgārijai, paliekot bez ceļazīmes uz finālturnīru.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • 👍

  👍

  Dzirdēju kad Timma un Bertāns nespēlēs pret Grieķiju un pareizi darīs, jo čaļi atbrauca palīgā izlasei lai izlase kvalificētos Eiropas čempionātam, pielika pūles spēles laikā, bet beigās kad vahadzēja uzvarēt Bulgāriju un saglabātu cerības kvalificēties spēles beigās netika laukumā un iespējams tāpēc arī zaudējām Bulgārijai
 • 😡👎

  😡👎

  Ko Izraēla kura ir 100% Āzijā meklē Eiropas čempionātā, ja ir Āzijā, godīgi vajadzētu kad Izraēla atdotu savu vietu Eiropas čempionātā komandai kas ir no Eiropas
 • Pag

  Pag

  Lai arī Latvijas izlasei Eiropas čempionāts 2022 vairs nespīd, bet tomēr jābeidz kvalifikācija ar uzvaru pār Grieķiju kaut vai tikai tāpēc kad pēc Eiropas čempionāta 2022 nebūsim Eiropas 22 komandu lokā, tātad jāpadomā par kopējo Eiropas reitingu, jo labāk noslēgsim kvalifikāciju, jo augstāk reitingā būsim!
 • 🇱🇻🏀

  🇱🇻🏀

  Latvijā jāizsludina 3 dienu sēras, tāpēc kad mūsu izlase zaudēja Bulgārijai
 • Groza nebumbotājs

  Groza nebumbotājs

  Ko gan vairs tur analizēt, zaudējām spēli pret Bulgāriju un cerības uz Eiropas čempionātu, bet trenerim vajadzēja padomāt par to kas metīs pēdējo metienu un uzticēt mest pēdējo metienu tam kam metieni gāja, vai arī tādam kas varētu Bulgāriju izprovocēt uz piezīmi un iemest sodus lai mēs nezaudētu cerību uz Eiropas čempionātu , bet nu kas noticis, tas noticis neko vairs tur mainīt nevar!
 • Latvija skumst

  Latvija skumst

  Es apsveru atkāpšanos ! To vajadzēja apsvērt pirms spēles ,kad komplektēji komandu ! Tur jāatkāpjas visai tai "brandžai",kas it kā veic kaut kādus pienākumus un it kā regulē un it kā sekmē basketbola attīstību Latvijā !Un noteikti jau ne par velti ! Tā basketbola "aisberga" neredzamā daļa! Sākot jau ar Vējoni,Kalvīti un visiem citiem ! Va ir šai valstī kāds, kas seko notiekošajam un ieved kārtību!!Diez ko pirms čempionāta sākšanās domāja Vējonis un Kalvītis, ko tieši viņi var dot lai Latvijas komanda uzvarētu ??!!! Lai jums naktī sapņos rādās spēle ar Bulgāriju !!!! Šodien un mūžīgi !!! Viss norakts uz 4 gadiem !!!
 • Валентин Крупенич

  Валентин Крупенич

  Toms Šemiots😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 • Валентин Крупенич

  Валентин Крупенич

  Beidzot arii te piekakaaja bikses.atliek sabojaat deju sveetkus😂
 • Taurēns Jānis
 • Varēja būt citādi

  Varēja būt citādi

  Galīgi aplams trenera lēmums koplektējot komandu.Blūmu atstāja aiz borta ,bet Žagars piecas minūtes pabija laukumā pilnīgi bez kādas jēgas. Kad Žagars sāka Latvijā, likās ļoti perspektīvs, bet tagad līmenis galīgi nav audzis. Blūms noteikti būtu izdarijis vairāk. Kur Timmas NBA trispunktnieki. Cepuri nost Bertānam, var redzēt ,ka viņš ir kaut ko darijis , sniegums nevainojams. Spēles beigās vienkārši pietrūka trenera gudribas un izdomas kā glābt situāciju. Godigi sakot tas arī to spēli noraka.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!