Latvijas basketbolisti FIBA U19 PČ astotdaļfinālā piekāpjas Senegālai

4 komentāri

Latvijas basketbola izlase trešdien Daugavpilī FIBA U19 pasaules čempionāta astotdaļfinālā ar 44:57 zaudēja Senegālas valstvienībai.

atvija ne reizi spēlē nebija vadībā, Senegālai Spēli sākot ar 4:0, 10:2 un 17:4 astotajā minūtē izrāvienu.

Otrās ceturtdaļas sākumā pēc precīza viena no diviem soda metieniem Rodija Mačohas izpildījumā Latvija pietuvojās līdz 12:17, bet pēc Kristiāna Šulca divpunktu metiena 17.minūtē izlīdzināja rezultātu – 20:20.

Puslaiku labāk pabeidza Senegāla – 24:20, kura turpināja izrāvienu arī otrā puslaika sākumā, panākot 27:20 un 33:23 pēc Babakara Sanē divpunktu metiena.

Ar sešiem pēc kārtas gūtiem punktiem atbildēja Latvija, pēc Ričarda Daniela Vanaga divpunktu metiena pietuvojoties līdz 29:33.

Tomēr pēdējās ceturtdaļas sākumā Senegāla panāca 40:29, turpinājumā rezultāta starpībai svārstoties ap desmit punktu atzīmi.

Latvija – Senegāla. Pilns spēles apskats:

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar desmit punktiem bija Vanags, kurš no spēles trāpīja četrus no 17 metieniem, tai skaitā divus no 12 tālmetieniem. Deviņi punkti tika Šulcam, astoņi – Kristianam Feierbergam, kurš trāpīja divus no desmit tālmetieniem, kā arī izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Pretinieku rindās 17 punktus un septiņas atlēkušās bumbas sakrāja Babakars Sanē, 13 punkti un 11 atlēkušās bumbas Dahabma Magasam, bet 12 punkti un 11 atlēkušās bumbas Bajē Ndongo.

Senegāla spēli sāka bez sava līdera Ibu Badži, kurš iepriekš vidēji mačā bija guvis 14 punktus, zem groza izcīnījis 10,3 bumbas un 4,3 reizes bloķējis metienus. Badži jau devies uz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmsdrafta treniņiem. Rezultatīvāko spēli Badži aizvadīja pret Lietuvu, kad izcēlās ar 23 punktiem.